E36 uksed lähevad lukku kui süüde sees.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Miskitrohelist
Huviline
Postitusi: 91
Liitunud: 30.07.2012 16:31 52
Peamine sõiduk: bmw e36 320i sedaan

E36 uksed lähevad lukku kui süüde sees.

Postitus Postitas Miskitrohelist »

Nii... Nimelt lähevad minu e36l uksed lukku kui süüde sisse keerata. nii pea kui süüte välja keeran tulevad uksed lahti.

Millest antud mure tekkinud võib olla ja kuidas seda lahendada. Kõik uksed lukustuvad ilusti, mingeid anomaaliaid signaga esinenud pole.
zabon
Huviline
Postitusi: 111
Liitunud: 11.05.2011 11:44 39
Peamine sõiduk: BMW e38 730d 135kw

Re: E36 uksed lähevad lukku kui süüde sees.

Postitus Postitas zabon »

Miskitrohelist kirjutas:Nii... Nimelt lähevad minu e36l uksed lukku kui süüde sisse keerata. nii pea kui süüte välja keeran tulevad uksed lahti.

Millest antud mure tekkinud võib olla ja kuidas seda lahendada. Kõik uksed lukustuvad ilusti, mingeid anomaaliaid signaga esinenud pole.

Minuteada peaks see olema kuidagi programmeeritav, mul endal oli kunagi üks e36 millel läksid uksed lukku nii kui sõitma hakkasid, ja kui süüte välja keerasid tulid lahti.
Kasutaja avatar
Glipz
Huviline
Postitusi: 276
Liitunud: 20.04.2010 19:00 18
Asukoht: Türi, Järvamaa

Re: E36 uksed lähevad lukku kui süüde sees.

Postitus Postitas Glipz »

Minu E36-l on ka, nii kui auto käima panna siis uksed lähevad lukku juhul kui juhi või kunde uks on kinni. Sellest ei ole midagi, paljudel Ameerika masinatel on ka ning kui täpselt mäletan siis isa uuel A6-l ka. Nii, et see hetkel seletuse järgi küll miski probleem ei ole.
Kasutaja avatar
omgwtf
Huviline
Postitusi: 205
Liitunud: 27.11.2011 18:50 39
Asukoht: Tartu

Re: E36 uksed lähevad lukku kui süüde sees.

Postitus Postitas omgwtf »

Endal on E46 sama,ainult,et kui liikuma hakkan.. Umbes 20kmh,siis viskab lukku ja seda vaid ühe võtmega,teine võti ilmselt programeeritud teisiti talitama. Eks üks ole olnud ühel pereliikmel kes tahtis ühte ja teine teisel.
E91 330XD
Miskitrohelist
Huviline
Postitusi: 91
Liitunud: 30.07.2012 16:31 52
Peamine sõiduk: bmw e36 320i sedaan

Re: E36 uksed lähevad lukku kui süüde sees.

Postitus Postitas Miskitrohelist »

Probleem ongi selles, et eile lasin vennal auto sooja panna.
Tüüp istus juhiistmele(uks oli lahti) panin auto käima(uksed läksid lukku kaasa arvatud juhiukse lukk) ja tuli autost välja ja panin tagantselja ukse kinni...

seega auto töötas, uksed lukus...
muidu lahti ei saanud kui lõhkusin kundeukse klaasi ära. :evil:

kuidas see progretav on? diagnostika seadmega või on mingi signa nuppude kombinatsioon?
Vasta