E46 ei avane juhiuks.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
mikksch
Huviline
Postitusi: 35
Liitunud: 27.01.2013 20:42 59
Peamine sõiduk: BMW 330d
Asukoht: võru

E46 ei avane juhiuks.

Postitus Postitas mikksch »

Tere, selline probleem siis, et BMW 330d 2001 aastal ei tule juhiuks enam lahti. Algul jäi vahest harva kinni, natuke aega ootasin ja logistasin ukselinki, tuli ikka lõpuks lahti. Nüüd siis jäi vist lõplikult kinni. Ukselukk töötab, puldist ja võtmest käib kinni/lahti(vähemalt kuulda on, et liigub ja nupp ka sees liigub),aga lingist uks lahti ei tule ei seest ega väljast. Kui kellelgi sarnane probleem või teab kuidas aidata, andku teada.
Ette tänades.
Kasutaja avatar
agentzero
Huviline
Postitusi: 2330
Liitunud: 21.07.2008 01:27 44
Peamine sõiduk: IS250
Asukoht: Tartu

Re: E46 ei avane juhiuks.

Postitus Postitas agentzero »

Ma soovitaks kuhugi soojendama minna. Mul on nii, et juhiuks ei jää kinni külmaga kui oled väljast ukse avanud (peab kõrvalistme kaudu avama seest ust). Lihtsalt tõmbad ust kinni ja ei jää. Aga kui hoiad näiteks puusaga ust kinni ja vajutad siis puldist uksed lukku, siis on sama nagu sul - ei tule enam kuskilt lahti ja lukunupp liigub õigesti. Mul oli üks õhtu nii, hommikuks oli asi lahenenud, võimalik et hommikul oli soojem ilm ka, aga seda ei mäleta nii täpselt.
Kokkuvõtteks - mine kuhugi sooja maa-alusesse parklasse, käi tunnike poes ringi ja las auto soojeneb. Võib vabalt niimoodi ka sul see ära laheneda.
Kasutaja avatar
mikksch
Huviline
Postitusi: 35
Liitunud: 27.01.2013 20:42 59
Peamine sõiduk: BMW 330d
Asukoht: võru

Re: E46 ei avane juhiuks.

Postitus Postitas mikksch »

Jep, sellest võib kasu küll olla.
Kasutaja avatar
mikksch
Huviline
Postitusi: 35
Liitunud: 27.01.2013 20:42 59
Peamine sõiduk: BMW 330d
Asukoht: võru

Re: E46 ei avane juhiuks.

Postitus Postitas mikksch »

agentzero kirjutas:Ma soovitaks kuhugi soojendama minna. Mul on nii, et juhiuks ei jää kinni külmaga kui oled väljast ukse avanud (peab kõrvalistme kaudu avama seest ust). Lihtsalt tõmbad ust kinni ja ei jää. Aga kui hoiad näiteks puusaga ust kinni ja vajutad siis puldist uksed lukku, siis on sama nagu sul - ei tule enam kuskilt lahti ja lukunupp liigub õigesti. Mul oli üks õhtu nii, hommikuks oli asi lahenenud, võimalik et hommikul oli soojem ilm ka, aga seda ei mäleta nii täpselt.
Kokkuvõtteks - mine kuhugi sooja maa-alusesse parklasse, käi tunnike poes ringi ja las auto soojeneb. Võib vabalt niimoodi ka sul see ära laheneda.
Soovitusest oli kasu küll, ajasin soojasse garaaži ja phm 5 minutiga tuli uks lahti.
Kasutaja avatar
mikksch
Huviline
Postitusi: 35
Liitunud: 27.01.2013 20:42 59
Peamine sõiduk: BMW 330d
Asukoht: võru

Re: E46 ei avane juhiuks.

Postitus Postitas mikksch »

Kuno_T kirjutas:Siis kui uuesti külmub, võid uksele luku kohta sooja vett valada. Kuid see ei likvideeri probleemi, et lukus on vesi, mis võib uuesti külmuda.
Uus lukk juba olemas, vahetan luku välja igaks juhuks.
Vasta