Matt halliks värvimine rulliga

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
musterdam
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 26.04.2013 22:48 21
Peamine sõiduk: BMW 735
Asukoht: Tallinn

Matt halliks värvimine rulliga

Postitus Postitas musterdam »

Sooviks oma tavalise hõbedase auto rulliga halliks matiks teha, siin foorumis ühte ilusat halli juba nägin ( e 36)
Sealt sain inspiratsiooni.
Kas keegi teab mis värviga seda kõige parem teha on ? on juttu olnud mingist metallikrundist, aga olen ka kuulnud laevade krundivärvist, Kust neid saada ? juba pool päeva olen googeldanud.
BMW 318, 92`
Kasutaja avatar
Andreas0110
Huviline
Postitusi: 27
Liitunud: 07.05.2012 19:56 15
Peamine sõiduk: BMW 525 Tds e39
Asukoht: Pärnu

Re: Matt halliks värvimine rulliga

Postitus Postitas Andreas0110 »

Soodsalt läbi saada tahad siis Rustoleum must matt värv, jääb nagu hall. Saadaval paremini varustatud ehituspoodides. Proovitud ja toimib nii rulliga kui püssiga.
musterdam
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 26.04.2013 22:48 21
Peamine sõiduk: BMW 735
Asukoht: Tallinn

Re: Matt halliks värvimine rulliga

Postitus Postitas musterdam »

Aga mingit lakikihti on ka mõtet peale lasta , pärast jääb pooride vahele mustus siis on ka jama,
BMW 318, 92`
Kasutaja avatar
Smm
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 07.12.2012 20:35 49
Peamine sõiduk: BMW 316

Re: Matt halliks värvimine rulliga

Postitus Postitas Smm »

Kui tahad u sama tooni mis praegu, siis ainult mattlakk peale ja valmis...
Kasutaja avatar
dcshoes
Huviline
Postitusi: 4022
Liitunud: 14.04.2009 11:56 58
Asukoht: Tallinn

Re: Matt halliks värvimine rulliga

Postitus Postitas dcshoes »

musterdam kirjutas:Sooviks oma tavalise hõbedase auto rulliga halliks matiks teha, siin foorumis ühte ilusat halli juba nägin ( e 36)
Sealt sain inspiratsiooni.
Kas keegi teab mis värviga seda kõige parem teha on ? on juttu olnud mingist metallikrundist, aga olen ka kuulnud laevade krundivärvist, Kust neid saada ? juba pool päeva olen googeldanud.

Ei tea mis e36 mqtlesid aga endal oli sama asi tehtud. Kasutasin korrostop firmaga metallikrunt varv. Et saaks tume halli ehk siis nagu mul oli siis segasin tavalist purki halle(mis on ysna valge moodi rohkem) ja pool purki musta sama firma krunti. Varvisin ja jai enam vahem ksegi,ei kasutanud miskit lakki ega midagi kuid talve vastu hakkab õrnalt tulema seest rooste kuna krunt imeb niiskust valja. Qnneks asi liiga odav ja liivakaga tuleb kergesti kah nii et uus lihv ja varv ja asi oli lahendatud(see siis nimelt kui lihvid mingi koha metalllini ja otse paned seda krunti)muud kohad olid korralikud.
musterdam
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 26.04.2013 22:48 21
Peamine sõiduk: BMW 735
Asukoht: Tallinn

Re: Matt halliks värvimine rulliga

Postitus Postitas musterdam »

Suured tänud , laki ei saa niisama peale panna, mul on üsna kole see välimus :P , peab eeltööd kõvasti tegema, pahteldama ja möllama.
BMW 318, 92`
Vasta