K: BMW e36 2.0 91a.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Loice89
Huviline
Postitusi: 128
Liitunud: 29.01.2010 09:20 58

K: BMW e36 2.0 91a.

Postitus Postitas Loice89 »

Tervist!
Autoga on selline mure siis, et kui mootor soojaks läheb hakkab JÄRSKU gaasi andes madalatel pööretel puterdama ja kohapeal ka pöörded kõiguvad, rahulikult pöördesse lastes pole midagi,samuti siis, kui gaasiga mängida kõrgematel pööretel. Külmalt mootor töötab ilusti ja gaasi andes läheb kenasti pöördesse. Olen vahetanud bensiinifiltri, küünlaid ja süütepooli. Auto on enne minu kätte jõudmist pikemalt seisnud, kas mõni andur võib olla väsinud või kellelgi olnud sarnane mure?
Kasutaja avatar
Heix
Huviline
Postitusi: 1611
Liitunud: 15.10.2010 23:46 14
Peamine sõiduk: E38 3.0 D FL
Asukoht: Helsinki-Tallinn-Jõgeva

Re: K: BMW e36 2.0 91a.

Postitus Postitas Heix »

Loice89 kirjutas:Tervist!
Autoga on selline mure siis, et kui mootor soojaks läheb hakkab JÄRSKU gaasi andes madalatel pööretel puterdama ja kohapeal ka pöörded kõiguvad, rahulikult pöördesse lastes pole midagi,samuti siis, kui gaasiga mängida kõrgematel pööretel. Külmalt mootor töötab ilusti ja gaasi andes läheb kenasti pöördesse. Olen vahetanud bensiinifiltri, küünlaid ja süütepooli. Auto on enne minu kätte jõudmist pikemalt seisnud, kas mõni andur võib olla väsinud või kellelgi olnud sarnane mure?
Antud probleem kajastub väga mitmetel põhjustel,seega 100% kindlat põhjust on raske öelda,vaata üle ega ei ole õhulekkeid,huvi pärast maha keerata küünlad et näha millistes silindrites probleem olla võiks.....andurite kohapealt niipalju et targem kulutada 10 eur diagnostikale kui hakata lampi vahetama
E36 m50b20
Vasta