e36 klaasipritsungite probleem

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

KristjanS kirjutas:
kenneth kirjutas:Sama probleem mul. Juhipoolsest tüüsist ei tule midagi. :(
Ceed kirjutas:KristjanS
Palju maxid selle lõbu eest? endal ka sama probleem :(
Mul oli ka juhipoolne.
Maksin siis Klaasipesudüüsi vahetus 167,20
Pesur ise 347,40 (soendusega)
Klaasipesuvooliku vahetus 209,00
Voolik 95,00
Klamber 70,00

Raha läks aga asja sai :cool:
oleks kogu asja ise ette võtnud oleks kulutanud 30-45min aega ja palju vähem raha... voolikut saab isegi statoilist meetriga... minumeelest mingi 35 eeki meeter
thend
Huviline
Postitusi: 687
Liitunud: 29.10.2006 23:55 36
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas thend »

voolikutest rääkides siis on see voolik 10 eek meeter :)
Ander
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 2422
Liitunud: 03.04.2007 12:20 51
Peamine sõiduk: E70 4.8i
Asukoht: Tallinn

Re: e36 klaasipritsungite probleem

Postitus Postitas Ander »

Kas keegi on proovinud E46 düüse paigaldada E36-le :?:
Need E36 omad lasevad mingi ühtlase joa üle katuse aga tahaks,et laseks terve esiklaasi peale nagu E46-l.Või on äkki veel mingeid lahendusi kuidas E36 esiklaasi paremini puhtaks saaks.
Pole ise aega saanud neid võrrelda ja talvel ei näpiks ka neid väljas heameelega.
E70 4.8i /// E93 335i
tryku
Huviline
Postitusi: 576
Liitunud: 26.12.2005 12:03 03
Peamine sõiduk: Volvo
Asukoht: Jõgeva/Tartu

Re: e36 klaasipritsungite probleem

Postitus Postitas tryku »

Mul tekkis küsimus sellega seoses, et mis koodiga düüsid 36 eeki kunagi maksid? Praegu on 61601384859 Pesur hinnaks 13,18€. Lisaks sooviksin teada, mis tööpõhimõte sellel klapil enne pesurit on. Minu oma lasi külje pealt mingist avast läbi näiteks.
Wanker (auto) - see on mehaaniline olend, mis koosneb kahest lahutamatust osast: masinast ja juhist. Mõlemal neist on iseloom, tahe ja nõrkused.
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: e36 klaasipritsungite probleem

Postitus Postitas jjanno »

Tere
tryku kirjutas:Mul tekkis küsimus sellega seoses, et mis koodiga düüsid 36 eeki kunagi maksid?
Soojendusega düüsid näiteks? 61668350355

jJanno
exTouring
tryku
Huviline
Postitusi: 576
Liitunud: 26.12.2005 12:03 03
Peamine sõiduk: Volvo
Asukoht: Jõgeva/Tartu

Re: e36 klaasipritsungite probleem

Postitus Postitas tryku »

Ma mõtlesin seda, et kunagi olevat pesuridüüsid esinduses 36 krooni maksnud. Nüüd kui tavaliste pesuridüüside koodiga püüan vaadata laoseisu, näitab hinnaks 13,18 eurot. Kas vahepeal on toimunud selline juurdehindlus, või ma vaatan midagi valest?


Soojendusega düüsi hind on üldse 46,76 eurot...
Wanker (auto) - see on mehaaniline olend, mis koosneb kahest lahutamatust osast: masinast ja juhist. Mõlemal neist on iseloom, tahe ja nõrkused.
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: e36 klaasipritsungite probleem

Postitus Postitas jjanno »

Tere
tryku kirjutas:Ma mõtlesin seda, et kunagi olevat pesuridüüsid esinduses 36 krooni maksnud. Nüüd kui tavaliste pesuridüüside koodiga püüan vaadata laoseisu, näitab hinnaks 13,18 eurot. Kas vahepeal on toimunud selline juurdehindlus, või ma vaatan midagi valest?
Minu eksimus. Ei märganud EEK kirja.

jJanno
exTouring
Margo_325
Huviline
Postitusi: 627
Liitunud: 11.10.2004 18:01 13
Asukoht: Tallinn

Re: e36 klaasipritsungite probleem

Postitus Postitas Margo_325 »

Endal soojendusega düüsid E36 küljes. Kapoti peal düüsi ümbert lahti midagi ei sulata, küll aga aurab külma ilmaga klaasipesuvedelik kui klaasile lasta. Umbe pole seni veel läinud.

Selle klapi kohapealt on tegemist tagasivoolu tõkestamise klapiga, et vedelik juba voolikutes olemas oleks, muidu hakkavad kojamehed alguses musta esiklaasi kuivalt kraapima.

Tolmuks pihustatavate düüsidega on nii, et olen näiteks Volvol katset teinud ja asendanud tavalised S80 omad uuema S80 omadega, mis ka nii teevad - ja ei tööta. Pigem ajavad ainult vahtu välja ja tatistavad klaasile. Kas on viga surves või milles iganes, rohkem pole viitsinud proovida. Minul pihustavad originaalid ka väga kenasti aknale laiali mitte ainult ühte kohta ja kõik saab puhtaks.
tryku
Huviline
Postitusi: 576
Liitunud: 26.12.2005 12:03 03
Peamine sõiduk: Volvo
Asukoht: Jõgeva/Tartu

Re: e36 klaasipritsungite probleem

Postitus Postitas tryku »

Mul on nüüd üks huvitav viga veel juurde tulnud nendele pesuritele. Kui pikalt lasta klaasipesu, siis algul tuleb survega, kuid siis vaikselt vajub surve ära. Lõpuks ei tule midagi enam, kuid pärast vähest ootamist jälle pritsib. Kas pump hakkab surema?
Wanker (auto) - see on mehaaniline olend, mis koosneb kahest lahutamatust osast: masinast ja juhist. Mõlemal neist on iseloom, tahe ja nõrkused.
Vasta