E36 '92 mf rooli installimine

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
k3nny
Huviline
Postitusi: 2988
Liitunud: 31.10.2010 20:50 49
Peamine sõiduk: 318is
Asukoht: Tartu

E36 '92 mf rooli installimine

Postitus Postitas k3nny »

Autol originaalis oli selline rool:
Pilt

Nüüd sai ostetud selline:
Pilt

Mingisuguseid muutusi pole kangidele ja asjadele teinud. Hetkel rool küljes ilma lintkaablita. Lintkaabel sai e38 mf rooli oma (samasugune rool nagu see mis ostetud sai). Kui proovisin kaabliga rooli külge toppida, tekkis ragisemine (see jublakas kaabli küljes, mis suunda välja lülitab käis kuskile mujale vastu).

Ja palve ongi nüüd järgmine. Lintkaabel on samasuguse välimusega nagu antud rooli e36 omagi. Mul on vaja tööle saada vasakpoolsed nupud(prev/next laul ja vol), signaal, suuna väljalülitamine ja nuppude valgustus. Seda tean, et raadio kontrollimise tööle saamiseks on vaja mingit vaheplokki. Hetkel on vaja asi saada lihtsalt nii kaugele ühendatud, et asja töötamiseks olekski vaja viimase asjana see plokk sinna vahele saada.
millest alustada? Selge on see, et lintkaabli korpust peab kuidagimoodi ümber lõikama suuna tööle saamiseks aga mismoodi nimelt? Kuhu ja kuidas juhtmed ühendada? Kust voolu võtta? Siit foorumist ma TSI teemat selle kohta ei leidnud, väljamaa lehtedelt õnnestus leida peamiselt selliseid, kus oli olemasoleval roolil ka juba airbag.
Igasugune abi ja viited on oodatud :) Võin isegi mingi summakese maksta, kui keegi tartus selle töö ära viitsib teha, sest ise ma väga tugev elektroonikaga seonduvas pole.

EDIT: Rool ise on e36 oma, airbag e39 oma. Ei tea kas see muudab midagi aga igaks juhuks mainin.

Kaablid on sellised (mf oma vasakul)
Pilt
318is
Kasutaja avatar
Marko
Huviline
Postitusi: 1431
Liitunud: 18.06.2006 22:43 37
Asukoht: Tallinn

Re: E36 '92 mf rooli installimine

Postitus Postitas Marko »

Kasutaja MSW pani ka omale MF rooli peale, mitte sama. Vaata ta teemat E36 Coupe 325, tagantpoolt-ettepoole, äkki saab mingit abi vms. :roll:
Kui sul pole 3.0 liitrist BMW-ed, siis sa pole mitte mingi mees (nali)
E32 740iA
Kasutaja avatar
k3nny
Huviline
Postitusi: 2988
Liitunud: 31.10.2010 20:50 49
Peamine sõiduk: 318is
Asukoht: Tartu

Re: E36 '92 mf rooli installimine

Postitus Postitas k3nny »

Tänan viite eest. Uurin järgi.
318is
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: E36 '92 mf rooli installimine

Postitus Postitas jjanno »

Ahoi,

Palun pane ka uue ja vana roolilindi tootekoodid siia. Ehk tuleb mul miskit meelde. Ning pane ühe soojaga juba püsikas ka tööle roolilt :)
viewtopic.php?p=14432279#p14432279" onclick="window.open(this.href);return false;

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
k3nny
Huviline
Postitusi: 2988
Liitunud: 31.10.2010 20:50 49
Peamine sõiduk: 318is
Asukoht: Tartu

Re: E36 '92 mf rooli installimine

Postitus Postitas k3nny »

Uue tootekoodi ei oska öelda aga vana võin vaadata kui näpuvahele satub uuesti.
Öelda võin et signaal töötab nüüd ja suunda lülitab ka ilusti välja. Vaja on vaid juhtmed vedada õigesse kohta.
318is
Vasta