E91 esimene käik ???

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
sims
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 02.03.2006 14:07 41

E91 esimene käik ???

Postitus Postitas sims »

Mure järgmine, 2007a E91 diislil ei taha esimene käik hästi sisse minna, mõni aega tagasi vahetasin sidurikorvi ja hooratta, ka käigukastis õli vahetatud. Jääb justkui selline mulje, et hammasrattad vms ei tahaks justkui hambuda, vahel proovid nagu mõnda teist käiku ja siis taas esimest, siis läheb sisse.
On kellelgi esinenud midagi sarnast, tunduks nagu et kuidagi ´´kehvasti´´ või nagu raskelt läheb ka kohati see esimene sisse.
sims
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 02.03.2006 14:07 41

Re: E91 esimene käik ???

Postitus Postitas sims »

Lasin vahetada terve sidurikomplekti, pluss hooratta, miks ta ei peaks selliseljuhul lahutama?
sims
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 02.03.2006 14:07 41

Re: E91 esimene käik ???

Postitus Postitas sims »

Kui aus olla, lootsin ise ka et paraneb, siduri komplekti vahetamisest 3 kuud möödas - ei paremaks ei halvemaks. Pedaal liigub lõpuni, ka selles veendusin juba korduvalt.
Kuno_T kirjutas:Pöördu siduri garantiijuhtumi lahendamiseks .
Vabandust ei saanud aru, et kas peaksin pöörduma sidurikomplekti vahetanud teenindusse garantiikorras tagasi või mis, tõenäoliselt saadetakse sealt suht pikalt ja kysitakse et kus te 3 kuud olite või midagi sarnast?
sims
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 02.03.2006 14:07 41

Re: E91 esimene käik ???

Postitus Postitas sims »

Aitüma! Lohutus kulub marjaks ära küll, siiber on juba sellest jamast. :oops:
Sidurikomplekt ja hooratas tellitud ühest kohast, vahetada lastud aga mujal. Teenindus saab vastutusest ilmselt lahti öelda. Mil määral see võimalik on et uus sirurikomplekt defektiga on? Sai veel SACHS ostetud kui õieti mäletan.
sims
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 02.03.2006 14:07 41

Re: E91 esimene käik ???

Postitus Postitas sims »

Vaevalt küll kedagi me esimese käigu saaga huvitab, kuid võtan homme yhendust teenindusega kust tööd tellisin, vaatan mis räägitakse ja kas ´´BMW kaubamärki kandvate sõiduautode ja mootorratase remont- ja hooldustöödele keskendunud firma´´ oma maine vääriline on ja mis nõu antakse. Ilmselt õnnestuks saada garantiikorras uus sirurikomplekt, kuid töödele kulunud ja vajadusel kuluvat raha ei kompenseeri ilmselt varuosa müünud asutus :oops:
priitb
Huviline
Postitusi: 351
Liitunud: 24.11.2005 23:13 46
Peamine sõiduk: F31 325d
Asukoht: Paide

Re: E91 esimene käik ???

Postitus Postitas priitb »

Kunagi väga-väga ammu tekitas selliseid probleeme survelaagri mitteliikumine käigukasti võlli otsas. Peale remonti ei määritud võlli. Seda juhtus omalajal 70-80ndate aastate autodega, kaasajast ei oska midagi kosta!
BMW f31 325d 160kw 2014a
Kasutaja avatar
jass161
Huviline
Postitusi: 825
Liitunud: 29.09.2013 16:17 41
Peamine sõiduk: E91
Asukoht: Viljandimaa

Re: E91 esimene käik ???

Postitus Postitas jass161 »

priitb kirjutas:Kunagi väga-väga ammu tekitas selliseid probleeme survelaagri mitteliikumine käigukasti võlli otsas. Peale remonti ei määritud võlli. Seda juhtus omalajal 70-80ndate aastate autodega, kaasajast ei oska midagi kosta!
Sinna ei tohi määret panna, sest siduritolm kiilub selle kinni siis. Tsipa määrdeõli äärmisel juhul
sims
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 02.03.2006 14:07 41

Re: E91 esimene käik ???

Postitus Postitas sims »

Sai siis teemat vähe uuritud ja tundub et sama probleem pole siiski ainult minul ja siduriga antud probleemi puhul pistmist pole.
https://www.bmwcca.org/forum/index.php? ... blem.7210/" onclick="window.open(this.href);return false;

Nii et tuleb vist leppida selle mudeli ´´eripäraga´´, kusjuures ilmade soojenemisega on probleem kõvasti millegipärast leevenenud. Enne siduri komplekti vahetamist küll probleemi ei täheldanud, kui koos kogu siduri komplektiga lasin vahetada ka kasti õli, võimalik et see kutsus probleemi teravamalt esile.
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5357
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: E91 esimene käik ???

Postitus Postitas ooDDoo »

Bemmidel on sidurist õhu kätte saamine paras jama. Kes ei oska see ei saagi kätte.. Samas võisid nad ka väntvõlliotsas oleva laagri ära rikkuda.
kui kastis vale õli veab ka kaasa
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
ImreR
Klubiliige
Postitusi: 2609
Liitunud: 26.03.2006 21:10 40
Peamine sõiduk: BMW E39 530d
Asukoht: Hiiumaa

Re: E91 esimene käik ???

Postitus Postitas ImreR »

Kuna vanematel bemmidel käivad ka sidur ja käigud konkreetselt ja veidi raskemalt kui muud marki autodel ja mulle see meeldib, siis ei pannud seda tähelegi. Kui müüsin oma eelmise E91 maha, siis uus omanik küsis suht. ruttu(mõned päevad hiljem), et kas siduriga või kastiga mingi jama? Esimene ja teine lähevad raskelt sisse. Ma ei osanud muud õelda kui et ise pole midagi arusaanud :D Igatahes ma olen juba harjunud selle eripäraga. Kui sul on esimene manuaal bemm, siis see on igati normaalne.
EBK Kossutiim
sims
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 02.03.2006 14:07 41

Re: E91 esimene käik ???

Postitus Postitas sims »

ImreR kirjutas:Kuna vanematel bemmidel käivad ka sidur ja käigud konkreetselt ja veidi raskemalt kui muud marki autodel ja mulle see meeldib, siis ei pannud seda tähelegi. Kui müüsin oma eelmise E91 maha, siis uus omanik küsis suht. ruttu(mõned päevad hiljem), et kas siduriga või kastiga mingi jama? Esimene ja teine lähevad raskelt sisse. Ma ei osanud muud õelda kui et ise pole midagi arusaanud :D Igatahes ma olen juba harjunud selle eripäraga. Kui sul on esimene manuaal bemm, siis see on igati normaalne.
Ei ole esimene, aastaid tagasi oli e36, sellel mudelil käisid käigud nagu valatult, 0 probleemi.
Vasta