K:Generaatori laagrid E36

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
nitraM
Huviline
Postitusi: 97
Liitunud: 13.08.2003 11:30 14
Asukoht: tallinn

K:Generaatori laagrid E36

Postitus Postitas nitraM »

Et kas siis on neid keegi vahetanud ja kas saab ja on üldse mõtet vahtada või osta uus geneks.
Teevad päris hästi häält ja kipuvad loksuma.
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

ise kodus sa vaevalt et neid vahetad.... aga kui leiad firma kus genekaid remonditakse, siis ma usun, et nende vahetamine tuleb kordi odavam kui uus genekas
Kasutaja avatar
djjr
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 30.01.2006 21:51 50

Postitus Postitas djjr »

tead, kui sul on ise natuke pealehakkamist, tehnilist taipu, kogemusi natuke remondi alal ja vajalikud vahendid laagri vahetamiseks, siis ei ole seal midagi võimatut

olen ise vahetanud aga mitte bmw oma ja ma ei tea, mis laagrid sinna lähevad

ma olen hakanud ka midagi geneka juures kuulma, et midagi undab, tuleb samuti äkki asi käsile võtta kunagi

jõudu
Kasutaja avatar
naips
Huviline
Postitusi: 158
Liitunud: 07.03.2005 17:37 30

Postitus Postitas naips »

http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?m ... g=12&fg=22

Laagrite mõõdud leiad siit ja midagi keerulist seal küll ei ole.
Võimalik,et läheb tõmmitsat vaja.
328 M52
alts20
Huviline
Postitusi: 540
Liitunud: 21.03.2004 18:03 10
Asukoht: Jõgeva,Tartu

Postitus Postitas alts20 »

midagi keerulist seal küll ei ole, ostad uued laagrid ja vahetad ära.
Võtad geneka maha siis näed tema tootekoodi ehk numbrit, lähed sellega MELASI AUTO-sse kadaka tee 36 oli vist ja sealt saad kohe õiged uued laagrid kohapealt. Maksavad nad umbes 100.- ümber tk. Ise paljudel vahetanud ja päris tihti on tulnud vahetada ka kollektor kus peal harjad jooksevad ja ka seda koos raamiga on sealt kohapeal tavaliselt saada. Loomulikult ka harjad tuleks korraga vahetada kui lähiajal vahetatud pole ja kulunud on. Hea oleks igaks juhuks ligi väike tõmbit ja mõned mutrivõtmed. Kui kõik need asjad vahetatud on su genekas sama hea mis uus ja valmis teenima sind veel kaua kaua.
Kasutaja avatar
nitraM
Huviline
Postitusi: 97
Liitunud: 13.08.2003 11:30 14
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas nitraM »

Tänud vastuste ees eks kisun siis geneka maha ja panen uued laagrid harjad ja kollektori sisse.
Arvasin ,et äkki saa vah kuna osd genekad nt.uutemate mazdade omad eriti lahti ei käi või käivad aga kokku ei taha minna.
Kasutaja avatar
naips
Huviline
Postitusi: 158
Liitunud: 07.03.2005 17:37 30

Postitus Postitas naips »

Võiks siis juba ankru,kollektori,lamellide vahed õrnalt peenikese rauasaelehega üle tömmata.Kui just uut pole mõtet osta. ;)
328 M52
Vasta