E46 õõtsad

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
tafffguy
Huviline
Postitusi: 25
Liitunud: 15.10.2012 12:22 12

E46 õõtsad

Postitus Postitas tafffguy »

Tere!

Nii, mure selline, käisin autoga sillastendis, sealt öeldi mulle, et sarniirid läbi, kuna BMWl vahetatavad ainult koos õõtsaga ning hinnad neil päris kallid, siis mõtlesin, et uurin, kas keegi tegeleb veel õõtsade taastamisega, just Tallinna piires, kahtlen, et paremad töökojad neid ise maha võtavad ning taastamisse saadavad, tõstuk oleks ju sel juhul mitu päeva kinni. Kuid kuna aja ja koha puudumisel pole võimalik seda isegi teha, siis kas oleks mõni töökoda, kes võtaks auto ette ja teeks otsast lõpuni- võtavad alt ning taastavad. Õõtsade hindadeks öeldi mulle tavalise b varuosana u. 90 ning Lemförder ligi 200 eurot. Asi on just selles, et olen mitmel pool kuulnud - lugenud, et taastatud õõtsad kestavad samuti päris kaua, kindlasti kauem kui tavaline b varuosa, Lemförderiga päris vast ei võrdleks.

Igatahes jään infot ootama.

Ettetänades!

Taavi
Kasutaja avatar
teet82
Huviline
Postitusi: 1945
Liitunud: 16.03.2010 19:33 15
Asukoht: võru

Re: E46 õõtsad

Postitus Postitas teet82 »

Nendel taastajatel on tavaliselt ka vahetusfond, annavad juba taastatud õõtsad kohe vastu. Võib-olla saaks kokku leppida, et tood oma vanad millalgi hiljem tagasi.
Kui tundun ülbe, siis on mul lihtsalt halb tuju kellegi kolmanda pärast, ära võta isiklikult!
Vasta