E46 võti

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
twister25
Huviline
Postitusi: 1
Liitunud: 02.09.2014 20:17 06
Peamine sõiduk: BMW 320

E46 võti

Postitus Postitas twister25 »

Küsimus siis järgmine, vb keegi on kunagi kokku puutunud...

Sõidan siis e46 320 touringuga mis aastast 2003. Probleem on selles, et uksed ei avane võtme nuppudest algusest peale, eelmine omanik arvas, et aku vaja vahetada. Mõned päevad tagasi juhtus selline asi, istusin autosse, panin mootori tööle ja armatuuris lõi põlema tule, et tagaluuk lahti. Läksin siis välja ja lahti oli luugi klaas, mida ma polnud ealeski lahti saanud, kuna klaasi elektriline nupp ei tööta. Suretasin siis auto välja ja proovisin, võtmel kõik nupud toimisid, kuid seda ainult kolm päeva, nüüd täpselt sama asi. Vaatasin ka seda võtme õpetamise asja, kuid ei toimi, ei saa aru milles võib asi olla. Ja võtme aku ei paistnud tühi olevat, kuna avas uksed vabalt u 50m kauguselt.

Igasugune nõu teretulnud :)
ee46
Huviline
Postitusi: 164
Liitunud: 24.05.2014 23:48 09
Peamine sõiduk: BMW 320d

Re: E46 võti

Postitus Postitas ee46 »

Minul oli auto soetamise ajal samuti probleem, et puldist ei avanud ning eelmine omanik arvas, et aku tühi. Sellise probleemiga läksin kellegi juurde, kes "hobi korras" tegeleb nende võtmetega ning selgus, et probleem polnud mitte akus vaid oli mingi muu jama puldil, mille ta mulle 30€-ga ära parandas. Pärast seda probleemi olnud pole.
Põhimõtteliselt aku niisama tühjaks saada ei tohiks, sest kui võti süütelukus on, toimub ka aku laadimine.

Kuid kui sul vähemalt mingi aeg 3 päeva toimis, siis ma ei tea kas sellest minu jutust sulle kasu oleks. Aga kui sa muidugi soovid, võin ma sulle ta kontakti anda. ;)
KertR
Huviline
Postitusi: 722
Liitunud: 25.08.2014 12:39 10
Peamine sõiduk: E61 535d
Kontakt:

Re: E46 võti

Postitus Postitas KertR »

Mul ka võti jampsis, võtsin lahti, puhastasin ära, panin kokku tagasi ja toimib, vahest küll kaugelt ei taha võtta ja peab päris lähedale selle suunama, aga üldiselt toimib, võibolla lihtsalt seal kontaktid natuke halvad. Kipsi noaga urgitsedes saad selle lahti ja pärast liimid ilusti kinni tagasi :)
Vasta