E36 tagumiste istmete erinevus?(lukku)

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
SR
Huviline
Postitusi: 49
Liitunud: 19.01.2006 15:38 07
Kontakt:

E36 tagumiste istmete erinevus?(lukku)

Postitus Postitas SR »

Küsimus siis selline, et kui suur on erinevus tagumisel istmel mis on klapitav ja mis mitte. Kas on võimalik panna sisse klapitav taga iste kui hetkel on sees mitte klapitav.
Viimati muutis SR, 25.04.2006 12:48 14, muudetud 1 kord kokku.
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

see pakuks endalegi huvi.. aga käetoega istmel ja käetoeta istmel pole midagi vahet...
andrus1
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 04.04.2005 18:18 09

Postitus Postitas andrus1 »

Kui salog ja pakiruum pole eraldatud vaheseinaga võib klapitav iste isegi sobida. Vastasel korral ei näe mõtet klapitaval istmel. Minu E-36 el on suusapoks ja istmetagune kinnine.
toom
Huviline
Postitusi: 486
Liitunud: 12.07.2005 19:56 27

Postitus Postitas toom »

andrus1 kirjutas:Kui salog ja pakiruum pole eraldatud vaheseinaga võib klapitav iste isegi sobida. Vastasel korral ei näe mõtet klapitaval istmel. Minu E-36 el on suusapoks ja istmetagune kinnine.
Mingi uus spordiala?
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

nu siin nüüd e36'te kogunemine ees... saab äkki näha mõnede inimeste masinaid ja seda kuda asjad lahendatud on
Kasutaja avatar
SR
Huviline
Postitusi: 49
Liitunud: 19.01.2006 15:38 07
Kontakt:

Postitus Postitas SR »

andrus1 kirjutas:Kui salog ja pakiruum pole eraldatud vaheseinaga võib klapitav iste isegi sobida. Vastasel korral ei näe mõtet klapitaval istmel. Minu E-36 el on suusapoks ja istmetagune kinnine.



Mõte selles, et pakutakse nahksisu aga klapitavat ja endal on mitteklapitav!

Sellest ka huvi - niisama lampi ei tahaks ära ka osta!
andrus1
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 04.04.2005 18:18 09

Postitus Postitas andrus1 »

Seljatoe kinnitustega võib probleeme tulla. Kui on võimalust tuleks eelnevalt kinnitusi võrrelda.( Parandan siis eelmist postitust, mitte poks ega boks vaid suusakott ) Loodan, et tegin ennast arusaadavaks.
Mihkel(Kops)
Huviline
Postitusi: 515
Liitunud: 16.12.2004 17:59 39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mihkel(Kops) »

SR kirjutas: Mõte selles, et pakutakse nahksisu aga klapitavat ja endal on mitteklapitav!

Sellest ka huvi - niisama lampi ei tahaks ära ka osta!
Tere.

Vabandan, et teemat risustan, aga kui sa ise mingil põhjusel peaksid sellest sisust loobuma, siis äkki saad mulle ps´i panna müüa kontaktid.
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere

Esitaks ka ühe peaaegu teemakohase küsimuse.
Millistele E36 variantidele üldse pandi klapitavat tagaistet?
Touring ja Compact kindlasti.
Millistele sedaanidele?
Kupeele vist ei pandud?

Tänud,

jJanno
Kasutaja avatar
Indrek_P
Huviline
Postitusi: 184
Liitunud: 30.05.2003 16:55 33
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas Indrek_P »

jjanno kirjutas:Tere

Esitaks ka ühe peaaegu teemakohase küsimuse.
Millistele E36 variantidele üldse pandi klapitavat tagaistet?
Touring ja Compact kindlasti.
Millistele sedaanidele?
Kupeele vist ei pandud?

Tänud,

jJanno
Pandi ka kupeele. Omal peres selline isend olemas.
E21 315 `83
E30 318i `86
E34 530i `90
E46 320d`99
Mihkel(Kops)
Huviline
Postitusi: 515
Liitunud: 16.12.2004 17:59 39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mihkel(Kops) »

jjanno kirjutas:Tere

Esitaks ka ühe peaaegu teemakohase küsimuse.
Millistele E36 variantidele üldse pandi klapitavat tagaistet?
Touring ja Compact kindlasti.
Millistele sedaanidele?
Kupeele vist ei pandud?

Tänud,

jJanno
Minu kupeel on ka klapitav tagaiste. Mind hakkas nüüd huvitama, et kas on ka tavalise istmega kupeesi? On keegi oma silmaga sellist näinud?

TO SR: tegin tagaistme kinnitustest pildid ära, kuid kahjuks tehnilistel põhjustel ei saa neid sulle praegu saata. Loodan, et nädalavahetusel õnnestub. PS jäta mulle oma meili aadress.
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Postitus Postitas UPS »

No natuke on mässamist, kui tahad klapitavaid istmeid sisse panna. Enne töö alustamist poleks paha autosid omavahel võrrelda. Tuleb installida nii vastused kui ka istmete alumised kinnitused. Kuna need annavad liikuma, siis on teistsugused tavaliste istmete omast. Suht täpne töö, aga hea tahtmise korral on kõik võimalik. Kui saad istmed liikuma, siis tuleb kinnitada ka äärmised seljatoe osad kummalegi poole. Ning kui tahad ka midagi vedada, siis pead augu tagumisse vaheseina saagima. Peaks veel mainima, et istmepõhi ei liigu (tõenäoliselt istmete põhjas erinevust pole), seega päris alla seljatugesid ei saagi, vaid jäävad mingi nurga alla. Aga asja ajab ära kui mingeid pikemaid esemeid on vaja vedada. Eraldatud pakiruumiga iS oleks ostmata jäänud. Kuid kui tahta 3m prusse või kipsplaati vedada, siis selge, et ega need allaklapitavad istmed ka ei päästa :D Selliste asjade vedamiseks on kaubikud olemas:P
Kasutaja avatar
SR
Huviline
Postitusi: 49
Liitunud: 19.01.2006 15:38 07
Kontakt:

Postitus Postitas SR »

Mihkel(Kops) kirjutas:
jjanno kirjutas:Tere

Esitaks ka ühe peaaegu teemakohase küsimuse.
Millistele E36 variantidele üldse pandi klapitavat tagaistet?
Touring ja Compact kindlasti.
Millistele sedaanidele?
Kupeele vist ei pandud?

Tänud,

jJanno
Minu kupeel on ka klapitav tagaiste. Mind hakkas nüüd huvitama, et kas on ka tavalise istmega kupeesi? On keegi oma silmaga sellist näinud?

TO SR: tegin tagaistme kinnitustest pildid ära, kuid kahjuks tehnilistel põhjustel ei saa neid sulle praegu saata. Loodan, et nädalavahetusel õnnestub. PS jäta mulle oma meili aadress.
direktor@teinekodu.ee
Vasta