E34 524td kerge vibra mootoris

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
alligator
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 20.04.2006 22:31 20

E34 524td kerge vibra mootoris

Postitus Postitas alligator »

Olen pannud tähele järgmist asja.Tühikäigu pööretel s.o 800 p/min käib mootor ilusti ühtlaselt, siis hakkan kegelt pöördeid lisama alguses koik ok ,kui pöörded jõuavad u 2200-2300 pöörde juurde tekib mootoris kerge vibra, kui pöördeid veel lisada siis jälle koik ok , ei mingit vibra.
Kas keegi teab miks teatud pöörete( 2200-2300 p/min) juures selline kerge sume vibra korraks mootoris tekib?
Ette tänades
pikk999
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 26.02.2005 00:56 57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas pikk999 »

minu praktika näitab ,et vana asi käima saada tuleb rahakotti tuulutada.Millal seal viimati keegi remonti tegi,päkapikud toovad ainult kommi.Mina alustasin heas korras otse saksast hästi pestud aga minu käes kokku jooksnud mootori vahetusest.Talvel hakkas kogu lõbu täie raha eest.Mis siis et tutikas mootor esinduse ukse eest sai vahele lohistatud.Toitesüsteem oli ju vana,käima läks külmaga raskelt .Sai siis pihustid vahetatud aga ega toss kuhugi kadunud rapsib õhku nagu kopsuhaige vanamees.Võtsin siis kõrgsurvepumbaga ka tee teenindusse ette ja sai asi ka lõpuks korda ,ega ikka enne ei usu kui oma silmaga mikroskoobi all näed millised tihendid 9 aasta pärast välja näevad.Nüüd sõidan uue Fiatiga ja võtan ka uue auto pealt koore ja jätan remondirõõmu teistele. BMW remondile läks kokku 140000kr-sain sama raha eest Fiati-jäi ülegi.Ka olen nüüd onu Bella laulude fänn.Naisele ostsin ka uue Fiati ja 5aastaga remondile läinud 400kr -aeg varsti maha müüa.
Kasutaja avatar
redline
Huviline
Postitusi: 2181
Liitunud: 08.02.2006 19:04 31
Asukoht: Võru/Tartu
Kontakt:

Re: E34 524td kerge vibra mootoris

Postitus Postitas redline »

alligator kirjutas:Olen pannud tähele järgmist asja.Tühikäigu pööretel s.o 800 p/min käib mootor ilusti ühtlaselt, siis hakkan kegelt pöördeid lisama alguses koik ok ,kui pöörded jõuavad u 2200-2300 pöörde juurde tekib mootoris kerge vibra, kui pöördeid veel lisada siis jälle koik ok , ei mingit vibra.
Kas keegi teab miks teatud pöörete( 2200-2300 p/min) juures selline kerge sume vibra korraks mootoris tekib?
Ette tänades
asi ei pruugi olla nii traagiline kui pikk999 rääkis
endal lahenes see probleem hooratta tasakaalustamisega...hooratas oli tasakaalust väljas ja teatud pööretel hakkas asi vibreerima :D
Vasta