M47/T2 Läbisõit?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
BemmiKaruMömmi
Huviline
Postitusi: 56
Liitunud: 10.02.2015 21:25 52
Peamine sõiduk: E91 320d

M47/T2 Läbisõit?

Postitus Postitas BemmiKaruMömmi »

Kohe kohe on autol täitumas 400 000 km, kas keegi oskab ka öelda kaua see mootor üldse vastu peab ennem kui seest hötäredaks läheb. Auto eest olen muidugi hoolitsenud kövasti, köik hooldused teinud ja vead eemaldanud koheselt. Kuid millalgil ju peab ka löpp tulema?
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7831
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: M47/T2 Läbisõit?

Postitus Postitas arnis »

Sellist numbrit pole olemas. Tavaliselt laguneb midagi muud laiali, olgu see
KSP, pihusti, kett või pöördklapp sisselaskes -- selle TULEMUSENA
rikneb mootor.

Õlist +vahetusvälbast + sõidustiilist olenevalt võib eluiga mitmekordselt erinev olema.
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
Kasutaja avatar
Slava_323
Huviline
Postitusi: 2097
Liitunud: 15.09.2008 19:43 37
Asukoht: Espoo
Kontakt:

Re: M47/T2 Läbisõit?

Postitus Postitas Slava_323 »

Mul oli 1 seeria sama mootoriga ja kella peal 493 000 müügiajal oli. Enne müüki UM ei tuvastanud ühtegi viga. Enne ise olen hoolitsenud ja vahetanud õli ja filtried iga 10 000km. Minek oli väga äkkiline , turbo korras jne. Usun et 70% eesti turul olevatest pillidest on poole miljoni läbisõiduga. Mõni keri, mõni mitte.
Just oli artikkel kus e39 tds sõitis läbi 1 000570. Läks BMW muuseumisse. Küll korralil pill kestab, kahjuks paljudele tähtis number spidoblokil.... :roll:
F31 320d M Performance
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5352
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: M47/T2 Läbisõit?

Postitus Postitas ooDDoo »

Kuno_T kirjutas:On olemas, enamus Saksast toodud autosid omab sellist, kuid see progetakse kohe ilusamaks (enne ülevaatust).
Kui mootoril kompressioon ja õlirõhk korras, siis peaks kestma küll. Kettide, pihustite ja turboga võib jama tulla. Kuid nagu ütlesin, enamus on sellised, ainult ilusamaks muudetud. E46-l jääb muutmise tõestuseks tuledemooduli Eepromi viga- neid olen näinud enamusel, mis "külas" on käinud.
Enamustel e39-satel on ka sama eepromi viga. isegi "ainult UM-is käinud masinatel"
Osad niiöelda "Ainult UM" mehed on pärast lausa tigedaks saanud kui olen öelnud, et auto 100% keritud.
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
BemmiKaruMömmi
Huviline
Postitusi: 56
Liitunud: 10.02.2015 21:25 52
Peamine sõiduk: E91 320d

Re: M47/T2 Läbisõit?

Postitus Postitas BemmiKaruMömmi »

Kas ka keegi pädev võiks asjale anda korraliku hinnagu kui tihe/hõre mootor veel on? saab seda kuidagi kindlaks määrata nii et ei peaks mootorit laiali kiskuma? kiirendades on nii et ennem turbo tööle hakkmist ei oleks nagu piisavalt jõudu. venib yhtlaselt turbo piirini ja siis läheb ilusti kella. alguses ei mäleta et oleks nii olnud või olen siis piisavalt kaua selle autoga söitnud juba :D
Vasta