E90 automaat - tagurdustule pirnidele ei tule voolu.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
KP099BCX
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 10.11.2015 13:49 25
Peamine sõiduk: BMW 320i E90

E90 automaat - tagurdustule pirnidele ei tule voolu.

Postitus Postitas KP099BCX »

Tere,

järgnev mure - näitab, et parempoolne tagurdustule pirn ei tööta, vahetasin pirni ära, ei midagi ikka näitab sama asja, multimeetriga kiire pistiku kontroll ja näha, et voolu ei tule sinna. Vasakpoolne tagurdustuli ka ei põle, kuid toda probleemi ei näita, vähemalt mitte ekraanil. Gabariidi tuled kõrval põlevad, mis tulevad samast tulede pesast. On kellelgi sarnast probleemi olnud? Diagnostikat pole teinud, kuna alles soetatud masin. Kui keegi pakub diagnostika võimalust siis ka see on oodatud, kui ei siis tuleb ikka UM'i minna.
Masinaks e90 320i automaat.

Ette tänades.
Ranno
Huviline
Postitusi: 222
Liitunud: 23.09.2010 10:57 32
Peamine sõiduk: BMW 330d F31
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Ranno »

Mul oli sama probleem kui auto ostsin. Luugi juhe oli katki ja eelmine omanik oli ilmselt nii ringi sõitnud pikemat aega. FRM'is läheb lühisekaitse peale kui mõistliku ajaga asja korda ei tee. Esindus ütleb et uut FRM'i on vaja kui lühisekaitse aktiveerunud on, aga reaalsuses saab selle Tool32'ga viie minutiga ära nullida. Muidugi eeldusel et lühise põhjus on eelnevalt kõrvaldatud.
Võimalik et see lühisekaitse aktiveerub ka siis kui piisavalt kaua pirni ei viitsita vahetada.

Sent from my Nexus 6
KP099BCX
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 10.11.2015 13:49 25
Peamine sõiduk: BMW 320i E90

Re: E90 automaat - tagurdustule pirnidele ei tule voolu.

Postitus Postitas KP099BCX »

Kusjuures just leidsin sinu postituse. Näha, et seal on mingi pistik vahetatud küll aga kuna seda teinud eelmine omanik, siis pole ma üldsegi kindel kas sellega asi piirdus. Kui nüüd see asi arvutiga ära teha ja juhul kui ikkagi on kuskil lühis siis kas oleksid väga õudsad tagajärjed?
Ranno
Huviline
Postitusi: 222
Liitunud: 23.09.2010 10:57 32
Peamine sõiduk: BMW 330d F31
Asukoht: Pärnu

E90 automaat - tagurdustule pirnidele ei tule voolu.

Postitus Postitas Ranno »

KP099BCX kirjutas:Kusjuures just leidsin sinu postituse. Näha, et seal on mingi pistik vahetatud küll aga kuna seda teinud eelmine omanik, siis pole ma üldsegi kindel kas sellega asi piirdus. Kui nüüd see asi arvutiga ära teha ja juhul kui ikkagi on kuskil lühis siis kas oleksid väga õudsad tagajärjed?
Mul pole õrna aimugi mis siis saab kui lühis alles on ja kaitse ära nullida, aga idee poolest peaks vist see kaitse uuesti peale minema lihtsalt. Nii nagu mina aru saan, siis kaitse counter nullitakse lihtsalt, mitte ei eemaldata.

Sent from my Nexus 6
patrik
Huviline
Postitusi: 4595
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: E90 automaat - tagurdustule pirnidele ei tule voolu.

Postitus Postitas patrik »

Tallinnas saan aidata, kontaktid profiilis
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Vasta