318 tds E36

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
zarc
Huviline
Postitusi: 33
Liitunud: 13.12.2007 17:04 20

318 tds E36

Postitus Postitas zarc »

97a Auto. Annan 5 Eur kes õpetab kuidas tislal geneka alumist polti kätte saada. Genekas kutu ja uus olemas. Maha on kisutud õhu kollektor, dosooli paak , diisli filter. Polt on juhipoolt. Kõigil teistel mudelitel on vendilaatori poolt poldi pea. Padruni saab otsa küll, kuid padruni käristi ruumipuudusel ei pööra.ühele poole jääb kõrgsurvepump ja teine on genekas ise. Pikemat vahetükki panna ei saa - geneka jäme juhtme juhtsiin jääb ette. Edasi jääb ette mõõtevarda toru ja õli filtri raam koos mini radikaga. Õlifilter on 4 poldiga mootori küljes ja ligipääs on 3 poldile.
Rainer.K
Huviline
Postitusi: 124
Liitunud: 09.12.2015 10:43 10

Re: 318 tds E36

Postitus Postitas Rainer.K »

Ma tean seda tunnet omast käest.
Muud moodi ma seda keerata ei osanud kui võtsin plussklemmi lahti ja siis urgitsesin selle klemmi katte otsakaane august välja.
Selle keskel on puks, millel on krae ja sellega on ta geneka otsakaane avas kinni.
Muidugi on ka variant otsakaant kinnihoidvad kruvid lahti nikerdada ja see klemmi kate koos otsakaanega maha võtte.
butek
Huviline
Postitusi: 188
Liitunud: 03.06.2013 10:44 52
Peamine sõiduk: BMW 320D '03

Re: 318 tds E36

Postitus Postitas butek »

http://workshop-manuals.com/bmw/3_serie ... tor_(m41)/

Äkki see aitab... Paremal üleval nurgal on nupp next page, edasi liikumiseks.
zarc
Huviline
Postitusi: 33
Liitunud: 13.12.2007 17:04 20

Re: 318 tds E36

Postitus Postitas zarc »

Täna eriti külm polnud. Sai tehtud esimese postitaja nõuandel. Õlitoru lahti ja geneka tagumine kaas andis lahti keerata ja ka kuidagi maha võtta. See andis lisaruumi. Välja tuli see, et polt oli nii kõvasti kinni, et väiksest avast pöörata ei jõudnud. Alles padruniga millel 25 cm vars oli 2 varijanti kas polt läheb puru või juhtub midagi muud. Ma olen nõus lubadust täitma kuid kirjuta mulle omad kontaktid Rainer.K
Vasta