e46 330d kat alt ära tüv läbib?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Kasutaja avatar
bmw-vanos
Huviline
Postitusi: 757
Liitunud: 22.02.2009 22:20 35
Peamine sõiduk: e46 330d 150kw,6 manu
Asukoht: Kuressaare

Re: e46 330d kat alt ära tüv läbib?

Postitus Postitas bmw-vanos »

mart156 kirjutas:Minu vanus ja autoalased teadmises ei puutu hetkel siia kuigi võin öelda et mõlemat on piisavalt et mitte lolli olukorda jääda siin. Ei laula siin tühja vaid tean mis räägin. Ma ei tea kuidas teil on aga minu E46 on kõik põhjakatted all ja kuni käigukasti lõpuni on põhjaalune kaetud ja ei näe seal suurt midagi. Ja kui sa veel aru ei saanud siis Kriisa on oma tuttav ja see on naljana mõeldud. Minul isiklikult täiesti savi mis kellelgi summutist välja jookseb või ei jookse.
olen sinuga täitsa nõus kui kõik põhjakatted all ,siis ei näe sinna sisse alt mootorise üldse,kas on katt all või pole,nagu minulgi,ainult ülevalt näed kas katt on all või pole,ja selleks pead ka hästi vaatama ,sest seda näeb aint ühest vahest ülevalt.
Kasutaja avatar
Alari.
Huviline
Postitusi: 3007
Liitunud: 14.02.2004 19:21 21
Peamine sõiduk: Bmw e38 730d
Telefon: 5181397
Asukoht: Lääne Virumaa Tapa
Kontakt:

Re: e46 330d kat alt ära tüv läbib?

Postitus Postitas Alari. »

Suht selline 2 poolne vaidlus see kati teema.
Mul kama kas kellelgi on see all või mitte peaasi,et ei suitseks.
Niikaua kuni linnapildis on roppumoodi muid suitsevaid autosti siis andke minna.Ei kujuta ettegi mis moodi need veel üv läbivad.Alles istusin siin sabas mingisugusel uuemal Mazdal no fooritaga startides oli tagant must kui öö.
Enamus selle generatsiooni e46/e39/e38 on katid niivõinaa juba ammuilma tühjaks tehtud ja rahaks ringi vahetatud. :lol:
Minu autodel pole ostust saati kummalgi kattidel sisu sees old ja kellegipoolt rahaks vahetatud.
E38 ei haise pm grammigi kuid e46 siiski teeb seda ja parasjagu.Ehk saab varsti rohtu sest see juba häirib.
Samuti käinud ca 7 erinevas Üv punktis ja mina olen vastuseks saanud,et tee mis tahad peaasi,et tahma näidud paigas on.Seega võta näpust. :roll:
Ännänn
Huviline
Postitusi: 89
Liitunud: 24.05.2014 22:34 39
Peamine sõiduk: BMW E39, 525d, 04a. touring; E30, 316, 90a; E46 98a

Re: e46 330d kat alt ära tüv läbib?

Postitus Postitas Ännänn »

Heh :) vaatan et päris muhe kräu on üles võetud, sihukesed keemikud siin koos, diislil ei mõõda ülevaatusel selliseid imelisi asju nagu NOx - mingit krdi lämmastikoksiidi. Mõõdetakse läbivust e. tahmasisaldust teatud ühikus, selleks on stendil mõõtekamber(selline väheldane must kast summutisondiga), mille ühes otsas valgusti ja teises otsas vastuvõtja, tulemust analüüsitakse ning kuvatakse vähem või rohkem reaalse numbrina. Ainuke parameeter mida mõõdetakse - kui me ei arva sinna juurde mootori pöördeid ja temperatuuri mida ka justkui mõõdetakse. Ongi kõik, pole jäänud muljet et seda diisli katti põhja alt tikutulega taga otsitakse, pane see toru külge ja muljeta meile ka kuidas läks. Ongi kogu lugu.
Vasta