e46 330d põhjaalune pump vooluta

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
JuSS---
Huviline
Postitusi: 308
Liitunud: 10.06.2011 17:48 01
Asukoht: JJ Fabrication OÜ

e46 330d põhjaalune pump vooluta

Postitus Postitas JuSS--- »

Tervist

Mure selline, et peale mootori vahetust ei tule enam voolu põhjaalusesse pumpa.
Kaitse ja relee korras.
netist leidsin, et kapoti all on mootori paar kaitset veel. kirjas oli, et 3s on pumba oma aga mul ainult 1-2 ongi seal...

võis immo lolliks minna? mingi lisa immo vist pandud ( mingit lisa pulti vms pole, kõik toimib originaal puldist ). kapoti all on mingi lisa pasun ja juhtmed veetud küll. samas uksed käivad ilusti puldist lukku jne , mootor käib ringi ja ohukad ka vilkuma ei hakka.

Lisaks temp näidik läheb põhja kui süüde sees (pole jõudnud veel tosooli sisse pannagi jne), ma ei tea kas see võib olla seotud.


Autoks e46 135kw
Kasutaja avatar
Frenzi
Huviline
Postitusi: 576
Liitunud: 02.04.2016 21:28 47
Peamine sõiduk: M5

Re: e46 330d põhjaalune pump vooluta

Postitus Postitas Frenzi »

Tuttaval oli sama teema e46ga mingi aeg juhuslikult linnas, et temp näidik läks kohe põhja ja auto ei käivitunud enam. Lahendas ta selle mingi kaitsmega, kusagil oli kaitse puudu või kaitse läbi. Täiesti võimalik, et asi võib olla sinu selles puuduolevas kaitsmes kuidagi.
Kasutaja avatar
JuSS---
Huviline
Postitusi: 308
Liitunud: 10.06.2011 17:48 01
Asukoht: JJ Fabrication OÜ

Re: e46 330d põhjaalune pump vooluta

Postitus Postitas JuSS--- »

Frenzi kirjutas:Tuttaval oli sama teema e46ga mingi aeg juhuslikult linnas, et temp näidik läks kohe põhja ja auto ei käivitunud enam. Lahendas ta selle mingi kaitsmega, kusagil oli kaitse puudu või kaitse läbi. Täiesti võimalik, et asi võib olla sinu selles puuduolevas kaitsmes kuidagi.
seal kus mul 1-2 ainult, seal pole 3da jaoks klemmegi.
aga eks vaatan igaksjuhuks teised ka üle uuesti.
Vasta