K:E46 330CD roolinupud ei toimi.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Donkey_mike
Huviline
Postitusi: 76
Liitunud: 22.07.2012 21:03 54

K:E46 330CD roolinupud ei toimi.

Postitus Postitas Donkey_mike »

Tere.
Nimelt mu autol roolinupud ei toimi ega ei põle kuid signaal töötab. Vahetanud olen roole kui ka roolilinte ent pole kasu sellest olnud .
Auto on mul 2004 ja canbus suhtlusega. Autol ka sellinne mure et paagi näit ka koguaeg 0-s kuigi paagis kõik korras . Samuti on ka vigane airbag, veakoode lööb ette et front driver kui ka passanger seat squip viga on sees.
Ehk kas näiteks võib põhjustada vigane airbagi moodul seda et need vead on sees? Kuna auto suhtleb läbi canbusi ja ehk on airbagi moodul vigane ja paneb teised asjad ka vigast peksma?
Minul muid ideid pole ja ei oska kuhugi mujale vaadata ka .

Lisaks juurde et auto on kunagi elanud esinurga laksu üle ja vist bagid lahti ka löönud seda ei tea aga kui ma auto ostsin polt ühtegi lahtist bagi ega midagi lihtsalt tuli nina uute osadega kokku panna.

Pikk ja keeruline jutt , küsimustele vastan meeleldi ja ehk on kellelgil ideid.
Kasutaja avatar
unicoil
Huviline
Postitusi: 718
Liitunud: 06.02.2013 22:31 25

Re: K:E46 330CD roolinupud ei toimi.

Postitus Postitas unicoil »

Kas need vead on kogu aeg olnud või tulnud mingi aeg hiljem. Kas mf rool on tehasest peal või retrofititud. Alustada arvutitestist korraliku seadmega, mis loeb kõiki plokke ja siis saab edasi vaadata.
Kuidas kütusetaseme andureid kontrolliti, kas mõõdeti andurite takistused erinevates vahemikes?
Tallinn 56285704
Vasta