K:318is tühi käik

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
STA
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 28.03.2006 23:38 06
Asukoht: trt

K:318is tühi käik

Postitus Postitas STA »

tean, et hakkate mind kohe s]imama, et siin selliseid teemasid palju, et kasuta otsingut. Aga arvan, et eks see koht ongi selle jaoks et n]u k[sida.
Probleem on mul siis selline. Peale tavalist k'sipesu linna s]ites hakkas j'rsku mootor kinni pooma. t[hik'igul h[ppama 500-1200p/m .Eks ma esimese asjana s]itsin koju ja avasin selle lehe. Lugesin v'lja, et vesi v]ib aju uputada. Rebisen selle 'ra voolu vooliku k[ljest , ta oli t]esti umbes. J'rgmine p'ev v]tsin aju maha, kuivatasin kodus. vee j'lgi ei olnud.Midagi ei muutunud. T'na siis puhastasin t[hik'igu mootori igaks juhuks. Pole ikka muutust. Siis kui hakkasid p;;rded k]ikuma v]tsin gaasi hoova vastas anduri k[ljest 'ra , p;;rded l'ksid 1100 peale ja enam ei k]ikunud, on see mingi n'itaja ? Ja l]puks panin t'hele, et kui t[hik'igul sisse panna tuled ja klaasi soojenduse , hakkasid kohe p;;rded k]ikuma , nii kui 'ra panin stabiliseerus k]ik, ja nii pidevalt. Kas saab need asjad seostada probleemiga ? ise pakun v'lja, et asi v[b olla akus(on vana,originaal)mingi l[his ? k[[nlad ? v]i genekas , laadimisel on n'ha et tuled vaikselt virvendavad, keegi on seda piinanud arvatavasti. Olen diagnostikasse j'rjekorras , niikaua [ritan natuke ise asja uurida.
Kui keegi oskab midagi soovitada , oleks v'ga t'nulik.
STA
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 28.03.2006 23:38 06
Asukoht: trt

Postitus Postitas STA »

Vabandust t'ppide p'rast mis tulid t'htede asemele, pole eesti keelt installeeritud :oops:
E36 318 ti
Huviline
Postitusi: 270
Liitunud: 07.05.2006 12:13 54

Postitus Postitas E36 318 ti »

ei oska nagu peale aju ja lambda midagi pakkuda :? pesti ju tegelikult ainult väljast autot?
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

E36 -l lambda andur väga viletsa koha peal tegelikult, et isegi lombist läbi sõites pidavat jukerdma hakkama. Mul isiklikult on nende lompidega hästi läinud aga õemehe 320 kooles ära küll peale lombis käiku. Nii et kui sul auto ikka põhja alt ka märjaks sai, siis julgen oletada et ikkagi lambda. Aga kus pesti ja kuidas?
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
STA
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 28.03.2006 23:38 06
Asukoht: trt

Postitus Postitas STA »

olen sõitnud juba 4 päeva , usun et lambda peaks kuiv olema. Pesin shvami ja pangega , ikka ise :) Arvan, et pesu pole mõjutanud seda kuidagi, lihtsalt kokkusattumus.
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

No siis ilmselt tõesti mingi muu koterman- diagnost kindlasti aitab ;)
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
Vasta