e30 Tulepesurid

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

e30 Tulepesurid

Postitus Postitas V2ike_Suur »

Tere!

Mure e30 tulepesuritega. Nad on küll küljes, kuid ei tööta. Patrik mainis mingit puuduvat jubinat kui ta suvel korra sinna kapoti alla vaatas, aga tookord ma ei pööranud sellele erilist tähelepanu. Nüüd tekkis huvi nende vidinate töölerakendamise suhtes. Kapoti alt leidsin ühe tühja pistiku, mille küljest juhtmed tundusid õiges suunas minema, nüüd aga tahaks teada, mis sinna pistiku külge siis käima peaks.
Pistik ise selline
Pilt

Kas ma olen üldse õigel teel? Ja ehk keegi targem valgustaks mind, mis jubin sinna käia võib ja kas tegu on mingi BMW spetsiifilise jupi või laiema levikuga jupiga.

Kuidas e30-l need üldse töötama peaks? Koos aknapesuga sisselülitatud tulede korral?

Ette tänades Martti.
730iA e32 138kW 12/1992
Kotkas1
Huviline
Postitusi: 192
Liitunud: 01.06.2005 18:18 14
Peamine sõiduk: palju
Telefon: 58696077
Asukoht: Riia-TLN-Tartu-Põlva

Postitus Postitas Kotkas1 »

http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?m ... g=61&fg=45 siit sa peaks leidma mis jupp sul puudu on aga endal kahjuks ei ole veel kogemusi olnud selle süsteemiga niiet ei oska komenteerida kuidas need peaks töötama
Kasutaja avatar
teet3
Huviline
Postitusi: 383
Liitunud: 21.02.2006 13:24 49
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas teet3 »

autoks on mul küll e34 aga usun, et süsteem suht sama. Tuledepesurid töötavad klaasipesurist eraldi pumba alt, niiet kui mingid juhtmed kuhugile lähevad siis sinna ehk. Teine variant kuhu võivad juhtmed minna, on pesuritesse, aga ma ei ole kindel kas seal on küttekeha või ei, ja hetkel polegi tähtis kuna peavad töötama ju ka ilma kütteta.
Minul rakendub pesur umbes iga kümnes kord kui klaase pesen, üheks eelduseks, et pesurid rakenduks on ka veel see, et tuled peavad põlema.
http://www.matrix-salong.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
Indrek I
Huviline
Postitusi: 508
Liitunud: 17.01.2003 12:34 31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek I »

seal käib suurem relee/juhtbloki taoline karp

mul peaks üks selline e21 oma garaasis vedelema ja sõbral peaks olema ka antud e30 ne oma olemas olema ,mulle jäi nagu meelde et mõlemad on täpselt see üks ja sama

kui oled sellisest asjast huvitatud siis võin uurida
Vasta