E36 Armatuuril kõik tuled/näidikud korraks põlevad

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Ramm
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 22.02.2004 17:51 36

E36 Armatuuril kõik tuled/näidikud korraks põlevad

Postitus Postitas Ramm »

Täna juhtus maanteel selline asi,et lihtsalt lambist keset sõitu armatuuril kõik näidikud hakkasid põlema ning spidomeetri näit läks 0'ni ja sama tegi ka bensiinipaagi näidik.Vahepeal oli nagu ööklubis disko,näidikud tõmblesid ja igasugused tuled vilkusid(piduri anduri näidik,aku jne.)Kõik kestis mingi 2-3 sekundit,peale seda läks kõik näidud normi..mõne ajapärast taas hakkas samasugune trikk pihta...et milles viga? Elektroonikas vms?
Kasutaja avatar
andresv
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 30.06.2004 15:01 23
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas andresv »

OT: Filmides juhtub selline asi siis, kui mõni ufo läheduses on. :D
Dannuuu
Huviline
Postitusi: 427
Liitunud: 06.08.2006 11:52 21
Peamine sõiduk: e36 325i

Re: E36 Armatuuril kõik tuled/näidikud korraks põlevad

Postitus Postitas Dannuuu »

Ramm kirjutas:Täna juhtus maanteel selline asi,et lihtsalt lambist keset sõitu armatuuril kõik näidikud hakkasid põlema ning spidomeetri näit läks 0'ni ja sama tegi ka bensiinipaagi näidik.Vahepeal oli nagu ööklubis disko,näidikud tõmblesid ja igasugused tuled vilkusid(piduri anduri näidik,aku jne.)Kõik kestis mingi 2-3 sekundit,peale seda läks kõik näidud normi..mõne ajapärast taas hakkas samasugune trikk pihta...et milles viga? Elektroonikas vms?
juhe vb lahti,....

kuigi ise olen mitu korda lahti katkunud neid ja kinni surunud.. aga ikka sama jama.. tüüpviga ... vahest kaovad üldse ära ja mingi aja pärast siis suvatsevad tagasi tulla---
guits000
Huviline
Postitusi: 53
Liitunud: 19.10.2006 20:28 51

Postitus Postitas guits000 »

mul oli sügisel sama moodi... panin tähele et kui õues oli 0 või veidi alla selle siis tegi nii... ja asi kadus nädalaga ise enesest! Siiani pole enam kordagi niii teind! aga sinu puhul temp vist ei loe eriti... äkki vihmane ilm vms?
Ramm
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 22.02.2004 17:51 36

Postitus Postitas Ramm »

Ma ise kahtlustan ka seda et vesi on kuhugi ime kombel sattunud ja see teeb trikke..aga paistab,võtan täna laiali ja vb leian midagi.
Kasutaja avatar
Enrico_P
Huviline
Postitusi: 337
Liitunud: 10.04.2005 11:14 42
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Enrico_P »

Kasutaja avatar
Reino26
Huviline
Postitusi: 155
Liitunud: 10.10.2006 20:42 43

Postitus Postitas Reino26 »

Mul juhtus ka selline asi paar korda sügisel. Peale seda suri genekas ära. Peale geneka remonti ei ole sellist asja enam juhtunud.
Ramm
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 22.02.2004 17:51 36

Postitus Postitas Ramm »

Panin tähele et kõik näidud ei hakka vingerdama:

Vingerdavad järgmised näidikud:

Kell,Bensupaagi,õli,jahutus,käsipidur,spidomeeter.

Ei vingerda: Aku,suunatuled,abs pidur,jahutusvedelik.


Vb jamab mõni kaitse,ei oska enam midagi arvata,igasuguseid asju juba proovinud.

Ja selline asi ka veel,et nii kui auto käima panen siis nad ei hakka jamama,saan umbes 20minutit sõita ning teatud aja pärast kui ükskord vingerdab siis hakkab umbes iga 3-4 minuti tagant seda tegema.
Ramm
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 22.02.2004 17:51 36

Postitus Postitas Ramm »

Nüüdsest üldse lakkas armatuuri näidud töötamast(va armatuuri taustvalgus,mis ainukesena töötab),hea et bensiinijaamas käisin,muidu oleksin kuhugi keset teed toppama jäänud,mitu päeva olen üritanud otsida viga aga ei midagist :|
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Proovi romulast mõne muu kellade plokiga, kui kõik töötab siis osta ära.
Vasta