E30 pagaasniku kesklukk?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Mati_H
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 11.02.2003 00:37 28
Asukoht: Tartu

E30 pagaasniku kesklukk?

Postitus Postitas Mati_H »

Mismoodi pagaasniku lukule kesklukku külge pookida? Keskluku hoova jaoks kõik vajalik nagu olemas, aga liigutada saab ainult siis kui võti sees :(.
Mati @ 525`90
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4223
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Hoob kinnitus luku külge minu mäletamist mööda. Seal silumiinist mingi kõrvake oli .
Kasutaja avatar
Indrek
Huviline
Postitusi: 193
Liitunud: 07.01.2003 17:58 36
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Indrek »

[u]mul selline mure:[/u]

tahtsin lasta pagasnikule ka lukku panna. aga töökojas öeldi, et minu luku mehanism ei sobi. soovitati osta kuus mootoriga mehanism.

on selles loos tõtt v. oli niru alarmi paigaldaja. (seda ei usu hästi).
Kasutaja avatar
Mati_H
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 11.02.2003 00:37 28
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Mati_H »

Hoob küll luku küljes a see on jäigalt ühendatud selle osaga, mida võti keerab st. ilma võtmeta ei liigu ka hoob, mille külge kesklukk panna...
Tekkis veel siuke idee, et võtme osa uninstallida, panna ainult kesklukuga tööle ja igaks juhuks (kui kesklukuga midagi juhtub) vedada miskine tross näiteks tagumise istme alla kust sikutades siis lukk avaneks :D
Väike lootus veel on, et leiab luku kuhu keskluku mootorit panna, aga lammutustes pole keegi nii tark ja Tartu UM-ist saab nii vanale autole tükke ainult koos autoga :(
Mati @ 525`90
Kasutaja avatar
Erkki_V
Huviline
Postitusi: 278
Liitunud: 26.10.2002 14:28 39
Asukoht: Raplamaa Kohila v. Aespa ja Soomes Helsinki

Keskluku installimine

Postitus Postitas Erkki_V »

Asi täitsa võimalik, ise tehtud ja ära proovitud, toimib mõlemat pidi nii keskluku kui ka võtme keeramisega, ainuke miinus on see et seda siin foorumis ei seleta kuidas seda teha saab, kui huvi on siis meili mulle saame millaski kuskil kokku ja ma näitan kuidas see vidin seal ümber teha tuleb, kui ise välja ei mõtle, minul kulus selle nuputamiseks 20 minutit et aru saada mida maha viilida :p
Mart_R
Huviline
Postitusi: 404
Liitunud: 27.02.2003 09:40 40
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Mart_R »

Ma kah kunagi proovisin pagassile kesklukku installida. Mootor isegi paigas. Pärast seda, kui olin sunnitud pagassi luku haamriga puruks lööma (jätsin võtmed pagassi ja lõin luugi kinni :D) Ajasin uut lukku taga. Selgus, et kahe systeemiga lukke ja kahe erineva kinnitusega lukke. Kinnitustest siinkohal ei jahu. Systeem oluline. Yhed on sellised, mida saab ainult väljaspoolt ja võtmega keerata. Taga on tal küll mootori jaoks konks olemas, aga see ei liigu. Teisel systeemi puhul on lukk suletav nii võtit keerates, kui ka luku tagumist poolt keerates. Vat sellist sul vaja ongi... Minu teada maksab romulas mingi 50.- :)
Kasutaja avatar
Mati_H
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 11.02.2003 00:37 28
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Mati_H »

Aga Tartu romulatest selliseid ei leia... Kui hind tõesti alla saja eegu ja kellelgi viitsimist asjaga tegeleda, võiks mujalt eestist vaadata. Transpordiga mõtleb midagi ikka välja. Autoks mul 318 `86 kui see peaks oluline olema. Ja vaja siis sellist lukku mida väljast võtmega ja seest mootoriga liigutada saaks. Tegelt tahaks neid isegi kaks :)
Mati @ 525`90
Mart_R
Huviline
Postitusi: 404
Liitunud: 27.02.2003 09:40 40
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Mart_R »

viimati kui endale otsisin vastavat jubinat, oli saue romulas olukord selline, et yhe kinnitusviisiga lukke, mida mõlemalt poolt keerata saab oli lademes, teisekinnitusviisiga (nagu mul vaja) plnud yhtegi... krt, ma peast ei mäleta kah, mis seal kinnitusel vahet oli. Poldiaukude asukoht vist.... mis aasta auto sul on?
Kasutaja avatar
Mati_H
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 11.02.2003 00:37 28
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Mati_H »

1986. punane :D. Võin kinnitusaukude vahe ära mõõta kui sellest abi peaks olema
Mati @ 525`90
Mart_R
Huviline
Postitusi: 404
Liitunud: 27.02.2003 09:40 40
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Mart_R »

ma võin minna kysida Sauelt Igori (romula omaniku) käest järgi, et mis moodi neil vahet tehakse. Aga seda alles laupäeval. Ehk mingi ime läbi saab sulle õige asja toimetada kah :)
Kasutaja avatar
Mati_H
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 11.02.2003 00:37 28
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Mati_H »

see oleks ju tore küll :D
Mati @ 525`90
Mart_R
Huviline
Postitusi: 404
Liitunud: 27.02.2003 09:40 40
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Mart_R »

srry, et nii kaua läks. Tuleb välja, et neil aukudel ei ole mingit vahet. Ju siis panin ise mingit villast. Saue romulas maksab sihuke lukk, mida saab kesklukule panna 250.- (koos võtmega) ilma võtmeta on 50.-
Kasutaja avatar
Mati_H
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 11.02.2003 00:37 28
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Mati_H »

Võtmest pole lugu, sest nigunii mul kõigil lukkudel muugid ringi tõstetud ja eks seda saab ka pagaasniku omal teha:)
A tahaks siis kuidagi kaupa teha? 50 lukk + transa + veel miskit? Ja äkki tahaks siis teist lukku edaspidi veel. Prooviks ühe ära ja siis paneks teisele autole kah :D
Mati @ 525`90
Mart_R
Huviline
Postitusi: 404
Liitunud: 27.02.2003 09:40 40
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Mart_R »

kui siin juba õlledest juttu tuli, siis teeks 50.-+transa+ 1 õlu :D ma ei kujta ainult et, mis moodi seda korraldada....
helista mulle

05214666
Vasta