E46 M57D30 turbo maksumus meil vs saksas

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4364
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Postitus Postitas PeeterA »

Eesti on jah üks s*** riik kus palgad on nirud ja kõige eest küsitakse hingehinda :cry: .
Pmst on kõiki orig. varuosi võimalik Saksast odavamalt saada, kuid arvestama peab ooteaegadega nädal+ sõltuvalt transpordiliigist.
Igaühel aga pole aega/tahtmist "fritsudega" jännata ja seetõttu köhibki siinsele vahendajale suurema raha välja.
tel. 51 949 859
Kasutaja avatar
Johndoe318
Huviline
Postitusi: 165
Liitunud: 05.09.2007 15:04 24
Asukoht: Tallinn/ Rapla => 3 km ALU

Postitus Postitas Johndoe318 »

Jah varuosi on võimalik saksast odavamalt saada. Kuid kads on vaja iga asja järgi sõita saksamaale. või hakata nö. jändama?ja ootama. Samas kui enamus varuosad on eestis sees olemas.
Hinnale lisandub transport ca 5% ca 3-8% laokulu siis tahab saada veel omanik (maaletooja) midagi ja pluss veel see "madalapalgaline" laotöötaja. Ja kui asi müüakse läbi eestis asuva kaupluse siis läheb veel jaokaubanduse % kah otsa mis enamalt jaolt jääb 30- 50 % kanti muidugi on suuremaid kui ka väiksemaid protsente. näiteks mitte just varuosade alal. Võtke ette riidekauplused ja kingamüüjad seal on need protsendid ca 10% kuni 30 kordse omahinnani !
Kuis võtta kallis asi. Loomulikult kui mul oli vaja audile uut korralikku turbot ja vahe oli täpselt pool hinda ja mul oli aega odata. loomulikult tellisin saksast ühest hulgilaost eraldi. aga kui mul aega pole siis....
OT sry.
Ka kommunism on võimalik - muidugi juhul kui kogu maailma rahvas oleks sellega päri.
Enne seda peab inimkond aru saama et raha ei vii mitte inimkonda edasi vaid meie järeltulijad. ja selle jaoks ei ole meil mitte raha vaja vaid mõistust.
Kasutaja avatar
Johndoe318
Huviline
Postitusi: 165
Liitunud: 05.09.2007 15:04 24
Asukoht: Tallinn/ Rapla => 3 km ALU

Postitus Postitas Johndoe318 »

mis bmw`le see turbo peale läheb täpne mark vaja. ma küsiks omi teid mööda. ja kas need mis seal all olevad nr`id on bmw omad?
Ka kommunism on võimalik - muidugi juhul kui kogu maailma rahvas oleks sellega päri.
Enne seda peab inimkond aru saama et raha ei vii mitte inimkonda edasi vaid meie järeltulijad. ja selle jaoks ei ole meil mitte raha vaja vaid mõistust.
Kasutaja avatar
Johndoe318
Huviline
Postitusi: 165
Liitunud: 05.09.2007 15:04 24
Asukoht: Tallinn/ Rapla => 3 km ALU

Postitus Postitas Johndoe318 »

Mu tarnija tahab teada auto täpset marki.
Ka kommunism on võimalik - muidugi juhul kui kogu maailma rahvas oleks sellega päri.
Enne seda peab inimkond aru saama et raha ei vii mitte inimkonda edasi vaid meie järeltulijad. ja selle jaoks ei ole meil mitte raha vaja vaid mõistust.
Vasta