E36 laepolster lahti

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
unis
Huviline
Postitusi: 3628
Liitunud: 03.12.2006 13:20 45
Peamine sõiduk: E36 M3/F31 320D
Asukoht: tallinn/rakvere

E36 laepolster lahti

Postitus Postitas unis »

Nimelt autol laepolster ripub nagu oleks liimist lahti tulnud. Nii oli see juba ostes ja nüüd sooviks selle vea kõrvaldada aga ei oska kuhugi poole pöörduda sellise probleemiga. Äkki oskab keegi midagi või mingit kohta soovitada kus selliste asjadega tegeletakse.

Tänud!
If everything seems under control, you're just not going fast enough
Kasutaja avatar
Sten
Huviline
Postitusi: 996
Liitunud: 02.07.2007 16:55 24
Peamine sõiduk: Trafic
Asukoht: Linn
Kontakt:

Postitus Postitas Sten »

Ise teeb , üle Eesti :)

Endal tegin lagi alla, lae kaltsule liim vahele, öö otsa kuivas ja lagi uuesti üles , midagi üle mõistuse küll ei ole lihtsal on parem kui on spray kontaktliim - ei lähe nii paksult ja ei tule läbi polstri .
Aga polstri alla kukkumisel on ka põhjus , kui seda ei kõrvalda oled varsti alguses tagasi .

Tavaliselt on põhjuseks niiskus ( lekkiv luuk või ise paigaldatud antenn jne. )
Ja mina vähemalt harjumaalt ei leidnud ei inimest ei firmat kes sellist asja teeks

Edu
Kasutaja avatar
Kalev
Huviline
Postitusi: 1666
Liitunud: 10.09.2005 21:37 46
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Kalev »

Liimiga tuleb ettevaatlik olla, kergesti võib hakata läbi kumama!

E34 laepolsti vahetus on väga lihtne, E36 oma pole lähemalt uurinud, aga usun et seal ka midagi rasket pole. Isegi luugi polstri sai nii ära vahetatud et luuki ei pidanud küljest ära võtma :cool: Uus polster on hea enne maas Vanishiga puhtaks teha! No muidugi kui vahetusesks läheb....

Talveks tuleks põranda mattide alla ajalehed panna!
F11
unis
Huviline
Postitusi: 3628
Liitunud: 03.12.2006 13:20 45
Peamine sõiduk: E36 M3/F31 320D
Asukoht: tallinn/rakvere

Postitus Postitas unis »

Põhjust,miks lagi alla tuli ei tea aga arvan,et kuumusest kuna auto musta värvi,sees must nahk.Uksepolstritelt oli ka nahk kokku tõmmanud ja liimist lahti. Auto ise Belgiast u.aasta tagasi toodud. Katuseluuki ei ole ja antenni ka katusel pole.
Aga eks siis vaaatab,proovib ka siis ise äkki ära teha selle!
If everything seems under control, you're just not going fast enough
Kasutaja avatar
e34
Huviline
Postitusi: 76
Liitunud: 10.05.2003 21:33 17
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas e34 »

Kuidas saab laepolstri autost välja?
BMW 740i 1995
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

polstri saab e36'est välja taga ukse kaudu

aga kuumusest ei tule need lahti... autos on olnud kõva niiskus sees ja siis on kuumakätte viidud ja siis on auto seest olnud kuuma niiskust täis... vot see tõmbab asja lahti
unis
Huviline
Postitusi: 3628
Liitunud: 03.12.2006 13:20 45
Peamine sõiduk: E36 M3/F31 320D
Asukoht: tallinn/rakvere

Postitus Postitas unis »

hollow kirjutas:polstri saab e36'est välja taga ukse kaudu

aga kuumusest ei tule need lahti... autos on olnud kõva niiskus sees ja siis on kuumakätte viidud ja siis on auto seest olnud kuuma niiskust täis... vot see tõmbab asja lahti


Vot ei tea aga minu uksepolstrite nahk oli tubli numbrijagu väiksemaks kuivanud. :lol:
If everything seems under control, you're just not going fast enough
Guntsik2
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 12.02.2007 18:53 32

Postitus Postitas Guntsik2 »

mul täpselt sama probleem :D laepolster ripub,ostsin teise,aga see ei old ka just kõige parem,ka mõnest kohast ripub,mõtlengi et spray liim vist kõige parem..vahetus iseenesest on imelihtne..ja mul ka must nahk sees ja uksepolstritel nahk,ja ka numbri jagu väiksemad :D auto enda ostsin paar kuud tagasi ,saksast tulnud ..325 kupee e36 1992
Kasutaja avatar
ThemWho
Huviline
Postitusi: 317
Liitunud: 16.10.2016 19:47 30
Peamine sõiduk: E36 318i sdn

Re: E36 laepolster lahti

Postitus Postitas ThemWho »

Kuidas ma laepolstri tagantpoolt lahti saan, kui mul aknalaua kardina need nagad seal taga ja nende taga on hetkel kinni
Vasta