E36 coupe istmed

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
mait00
Huviline
Postitusi: 95
Liitunud: 25.12.2006 20:42 17
Asukoht: Keila

E36 coupe istmed

Postitus Postitas mait00 »

Kõrvalistuja istet ei saa enam ette tõmmata nendest kangidest kus saab lasta istet nii ette, et pääseks taha. Need 2 kangi külgedel liiguvad liiga vabalt mitte nii nagu varem kui see töötas, arvan et mingi vedru on seest kati, ei taha hakat ise kohe lammutama.
Kas kellelgi on sellist probleemi esinenud ja oskab äkki aidata?
Kasutaja avatar
extsy
Huviline
Postitusi: 517
Liitunud: 31.05.2006 12:03 15
Asukoht: Rkv.

Postitus Postitas extsy »

Uut trossi on sul sinna vaja,mine UM ja räägi neile nad teavad küll mida vaja on,see on minev kaup.
Vahetada on ka lihtne kisu riie pealt maha ja anna minna!
Ma ennem lükkan enda BMW d,kui sõidan Fordiga!
Kasutaja avatar
mait00
Huviline
Postitusi: 95
Liitunud: 25.12.2006 20:42 17
Asukoht: Keila

Postitus Postitas mait00 »

Kuidas iste riiete ära võtmine täpsemalt käib?

kuidas saaks keskmist salongi õhu puhuri võresi ära võtta, nimelt murdus keskmine ribi väga halbadest kohtadest ära ja tuleks terve ribide süsteem ära vahetada
Kasutaja avatar
Fred
Huviline
Postitusi: 4689
Liitunud: 10.04.2006 20:40 57
Peamine sõiduk: F34
Asukoht: Norge

Postitus Postitas Fred »

mait00 kirjutas:Kuidas iste riiete ära võtmine täpsemalt käib?
Hakkad vaikselt harutama :P
Tegelikult on nii, et tross ei pruugi katki olla, võibolla tuli ainult pea aasa tagant välja ja vaja tagasi panna. Seda saad autos sees ka kontrollida. Võta peatugi ära ja hakka sealt ülevalt seda istmeriiet randi tagant harutama. (ma loodan, et on samamoodi tavalisel istmel, mul spordikad ja käib niimoodi). Kui üleval juba piisav vahe sees, siis saad kasvõi lambikesega sinna sisse vaadata ja näha, kas on tross katki või niisama lahti. Kui lahti, siis pane ta sinna, kus ta olema peab (kohta näed seal ise), aga kui katki on, siis soovitan istme autost välja võtta, sest trossi vahetuseks on vaja istme all ka natuke nokitseda. Kõik käib loogiliselt, kasuta mõistust. :lol:
Enne: 7xE36, 2xE46, E39, E61, E32. Nüüd: F34 320dxDrive GT, E36 M3 cabrio
Kasutaja avatar
extsy
Huviline
Postitusi: 517
Liitunud: 31.05.2006 12:03 15
Asukoht: Rkv.

Postitus Postitas extsy »

Ei pea istet välja kiskuma trossi vahetusel,kogu riide saab lahti kiskuda ja ruumi voilaa :cool: :cool:
Ma ennem lükkan enda BMW d,kui sõidan Fordiga!
ReinoT
Huviline
Postitusi: 505
Liitunud: 31.10.2007 09:26 54
Peamine sõiduk: BMW e39 530d
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ReinoT »

Mul oli ostmisest alates juhiistmega sama jama. Mul vist isegi kang ei liigu. Aga kuna kõrvalistuja oma töötab kenasti, siis pole ka seda asja lähemalt uurinud. Kupeel on see istme kaldulaskmine üldse veider. Normaalne inimene sinna taha ronima ei mahu. Lisaks peab ka istme ettepoole laskma ja siis alles seljatugi alla. Või on selline veidrus ainult minul?
Kasutaja avatar
Reino26
Huviline
Postitusi: 155
Liitunud: 10.10.2006 20:42 43

Postitus Postitas Reino26 »

Mul oli sama mure aga viga oli hoopis selles, et tross oli lahti. Splint oli ära kadunud ja tross käis tühjalt. Kui tagant istme alla vaadata siis peaks sealt näha olema, kas tross kinni või ei.
Kasutaja avatar
Fred
Huviline
Postitusi: 4689
Liitunud: 10.04.2006 20:40 57
Peamine sõiduk: F34
Asukoht: Norge

Postitus Postitas Fred »

Psycho kirjutas:Lisaks peab ka istme ettepoole laskma ja siis alles seljatugi alla.
Kui seda kangi tõmbad, mis seljatoe ette tõmbab, peaks alumine osa ka ettepoole tulema. Seega eraldi ette istet liigutada pole vaja. Vähemalt mul on nii ;)
Enne: 7xE36, 2xE46, E39, E61, E32. Nüüd: F34 320dxDrive GT, E36 M3 cabrio
Vasta