e30 diisli eelsüüte jama

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Igor_K
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 18.08.2006 19:09 23
Asukoht: Tallinn

e30 diisli eelsüüte jama

Postitus Postitas Igor_K »

Autoks 324td.
Eelsüüte roheline tuli ei hakka põlema, kollane külmalt käivitades toimib nagu peab. Sai vahetatud küünlad ja rohelise märgutule pirn. Peale vahetust kontrollisin vanad küünlad üle, kõik funkasid. Mõnikord, kuid mitte alati hakkab sooja mootoriga ka kollane tuli põlema, nagu vajaks eelsüüdet.

Milles võib kala olla? Milline relee/andur/misasiiganes otsustab, et nüüd on vaja eelsüüte küünlaid sisse lülitada ja nüüd ei ole?
E39 525tds
Kasutaja avatar
redline
Huviline
Postitusi: 2181
Liitunud: 08.02.2006 19:04 31
Asukoht: Võru/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas redline »

Minu 524td samuti see lamp ei tööta, aga see ei tähenda seda, et eelsüüte küünlad ei töötaks. Keera süüde sisse ja kuula kas käib mingi plõks natukese aja pärast, kui jah siis eelsüüte küünlad töötavad sul :)
Kasutaja avatar
Igor_K
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 18.08.2006 19:09 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Igor_K »

Plõks käib... Töötasid ka vanad küünlad(kontrollisin peale vahetamist), eeldan, et ka uued, kuid miks aeg-ajalt ka sooja mootoriga hakkab kollane grill põlema? See nagu külma/jahtunud mootori jaoks.
E39 525tds
s2si
Huviline
Postitusi: 148
Liitunud: 16.12.2007 23:16 54
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas s2si »

täiesti normaalne et enne käivitamist ka sooja mootoriga läheb eelsüüte küünalde tuli korraks põlema. võibolla ei saanud täpselt küsimusest aru aga niipalju kui mina diislitega kokku olen puutunud siis selline oranz tuli kummuli 8 on peal läheb ka sooja mootorit käivitades põlema.
Vasta