probleem amortidega

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
sombreero
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 01.12.2005 23:08 50

probleem amortidega

Postitus Postitas sombreero »

nimelt siis sai vahetatud amordid just ees ja taga... bilsteini omad siis uued. aga ülevaatuspunktis näitasid esimesed midagi 50 % ringi ja taga üks näitas üldse 19% ja teine 36% et nagu WTF. pole ju võimalik et sain 4 piixus amorti poest. milles võib veel viga olla?
Ta põhjendas oma viga sellega, et elas alles esimest korda.
Ergo750
Huviline
Postitusi: 1103
Liitunud: 04.09.2005 16:14 50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Ergo750 »

Ülevaataja oli ikka kaine ?
Enda autoga oli ülevaatusel kah väike kala...nimelt ajas tüüp,mu auto veits viltu stendile ja hakkas ka kohe kiunuma,et need on puha piiksus :? , soovitasin tal siis uuestu manööverdada ja tulemuseks oli mõlemal üle 80 % ;) (tegemist oli uute bilsu B8-ga).
sombreero
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 01.12.2005 23:08 50

Postitus Postitas sombreero »

kaine oli küll.. aga eks ma käin kuskil teises kohas ja vaatan mis seal näitab.
Ta põhjendas oma viga sellega, et elas alles esimest korda.
Kasutaja avatar
skyline
Huviline
Postitusi: 319
Liitunud: 15.05.2007 15:49 20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas skyline »

Kui sa just korduvülevaatust ei saanud otsi mõni punkt kus pole amorditestrit.
Need testrid on täielik bullshit, ennem võiks ülevaataja ise auto nurgale vajutada ja saab ka paremini aru amordi seisukorrast.
Kunagi sai käidud Nissan Primeraga TÜV-l ja sellel oli üks tagaamort tühi kui lõõts aga stend näitas selle korras olevaks. Teinekord käis isa automessil oma 30 tuh km sõitnud uue autoga Sachsi stendis ja see näitas et tagumisi amorte peaks juba vahetama hakkama.
Üks ülevaatusemees mulle kunagi tunnistas, et kui autol on jäik paljude hoobadega vedrustus siis ei pruugi see tester suurt midagi näidata
Vajadusel aitan Tartus veakoodide lugemisel (OP-com, Delphi,Autel Maxiscan, ELM327 seadmed)
Vasta