chip ehk tuningbox katki

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Magirus
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 04.01.2009 18:09 54

Re: sip katki

Postitus Postitas Magirus »

se peaks olema väike elektrooniline karp mis rikastab kütuse segu ja annab mootorile võimsust juurde, teeb erksamaks
Brutality
Huviline
Postitusi: 395
Liitunud: 17.01.2009 22:06 16

Re: sip katki

Postitus Postitas Brutality »

Selle asemel, et juba 3 päeva tulutult vastust oodata, sõida mõnda teenindusse, kus diagnostikaga tegeletakse ja lase asi selgeks teha. Katkise autoga sõita ei ole ka mingi rõõm. Isegi kui see "sip" mingine järeltuuningu aparaat peaks olema, siis ma usun, et pädevad mehed teevad ta korda või vähemalt leiavad vea üles.
Rev range is there to be used!
Magirus
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 04.01.2009 18:09 54

Re: sip katki

Postitus Postitas Magirus »

se võeti vahelt ära esinduses kuna seiiega oli tüesti halb sõita, sest mootor tõrkus kiirendusel aga nüüd on ka kiirendus ja jõud vähemaks jäänud. tahaks ikkagi endist võimsust tagasi.
Magirus
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 04.01.2009 18:09 54

Re: sip katki

Postitus Postitas Magirus »

Brutality kirjutas:Selle asemel, et juba 3 päeva tulutult vastust oodata, sõida mõnda teenindusse, kus diagnostikaga tegeletakse ja lase asi selgeks teha. Katkise autoga sõita ei ole ka mingi rõõm. Isegi kui see "sip" mingine järeltuuningu aparaat peaks olema, siis ma usun, et pädevad mehed teevad ta korda või vähemalt leiavad vea üles.

ma ei tea kas ma kirjutasin õigesti sip see on selline elektrooniline karp mis asub kapoti alla sisuliselt juhi ees ja neid pannakse autodele peale enamuses saksamaal tema tööks on siis rikastada kütuse segu. millega seoses tõusevad kilovatid ja mootori võimsus oluliselt.
Magirus
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 04.01.2009 18:09 54

Re: sip katki

Postitus Postitas Magirus »

see karp annab diisel mootorile bensiini mootori erksuse
Vasta