E34 Radikas

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
petzz
Huviline
Postitusi: 817
Liitunud: 11.07.2005 23:43 56
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

E34 Radikas

Postitus Postitas petzz »

Auto mootoriks 2.0 24v (kont.) uuem tüüp. Radikas on läbi.

Vanema tüübi 2.0 mootori pealt võetud radikas sobib siia???<--- ilma kondita on see.

Ettetänades.
The BMW E36 M3 is considered to be one of the better-handling cars of all time, and was awarded "Best-Handling Car" award by Car and Driver magazine in 1997.
Kasutaja avatar
petzz
Huviline
Postitusi: 817
Liitunud: 11.07.2005 23:43 56
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas petzz »

keegi siis ei tea??? seda ma kyl ei usu. :roll: :shock:
The BMW E36 M3 is considered to be one of the better-handling cars of all time, and was awarded "Best-Handling Car" award by Car and Driver magazine in 1997.
hacman
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 25.03.2004 11:06 18
Asukoht: Tallinn-Saku

Postitus Postitas hacman »

reeglina ei sobi..kuna kondiga masinatel on suurem radikas..ja ilma on väiksem..
..purjus autojuhid ahju..
Kasutaja avatar
petzz
Huviline
Postitusi: 817
Liitunud: 11.07.2005 23:43 56
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas petzz »

suuured tänud. siis on radika hind ka p2ris hea uuest peast vist.
The BMW E36 M3 is considered to be one of the better-handling cars of all time, and was awarded "Best-Handling Car" award by Car and Driver magazine in 1997.
hacman
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 25.03.2004 11:06 18
Asukoht: Tallinn-Saku

Postitus Postitas hacman »

no mingi keskmine hind tuleb jah sinna3-4k kantti..
automaat veel kallim..
ja esindusest ei maksa kysidagi

aga võid kysida laki autost, ma sain sealt omale uue
..purjus autojuhid ahju..
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

umm kondil on täiesti erinev ja ise seisev radikas, et ma ei näe küll põhjsut miks see sinna minema ei peaks, niipalju kui olen näinud kapoti aluseid siis peaks minema küll, aga ei oska misdagi lubada.
Kasutaja avatar
petzz
Huviline
Postitusi: 817
Liitunud: 11.07.2005 23:43 56
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas petzz »

hacman kirjutas:no mingi keskmine hind tuleb jah sinna3-4k kantti..
automaat veel kallim..
ja esindusest ei maksa kysidagi

aga võid kysida laki autost, ma sain sealt omale uue

Sul põhimõtteliselt sama auto mis mul. paljuga said???
The BMW E36 M3 is considered to be one of the better-handling cars of all time, and was awarded "Best-Handling Car" award by Car and Driver magazine in 1997.
Kasutaja avatar
petzz
Huviline
Postitusi: 817
Liitunud: 11.07.2005 23:43 56
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas petzz »

toivoku kirjutas:umm kondil on täiesti erinev ja ise seisev radikas, et ma ei näe küll põhjsut miks see sinna minema ei peaks, niipalju kui olen näinud kapoti aluseid siis peaks minema küll, aga ei oska misdagi lubada.
kui näiteks sealt radiaator.ee vaadata seal pead kohe panema linnukese sinna kus on kont. ei tea. mingi väike erinevus on ja siis võib juba jama olla:S. igatahes ex ma uurin maad siis. suured tänud hetkel
The BMW E36 M3 is considered to be one of the better-handling cars of all time, and was awarded "Best-Handling Car" award by Car and Driver magazine in 1997.
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

E36 on need radikad ikka konkreetselt erinevad, kondiga variandil radikas tunduvalt pikem. Usun, et ka E34 need välimuselt suuresti erinevad. vaata ka www.radiaator.ee seal minu mäletamist mõõda olid ka radikatest pildid, eks vaata ja võrdle ;)
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

No M60 mootoriga ja manuaalkastiga on kondiga ja kondita radikate ainus vahe selles, et kondi variant on 10cm laiem. On ka loogiline, sest konditsioneeri radikas jõuab õhu juba enne soojaks kütta, kui see jahutusradiaatorini jõuab.
Mulle on eelmine omanik peale laksu aga kitsa (siis ilma kliimata auto jaoks) mõeldud radika installinud ja ainus, kus see mõjub, on siis, kui suvel töötava kliimaga pikalt tühikäigul seista. Siis peab elektrivent appi tulema. Maanteekiirustel pole mingit probleemi.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
petzz
Huviline
Postitusi: 817
Liitunud: 11.07.2005 23:43 56
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas petzz »

nu jah..tegelt tahaks ikka et normaalselt asi töötaks. igatahes ex tuleb otsida sama suhune RADIKAS. tänud.
The BMW E36 M3 is considered to be one of the better-handling cars of all time, and was awarded "Best-Handling Car" award by Car and Driver magazine in 1997.
hacman
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 25.03.2004 11:06 18
Asukoht: Tallinn-Saku

Postitus Postitas hacman »

noh vaata siit..saad enamvähem hetke hinnad
http://www.radiaator.ee/Radiaatorid/index.php

sinule peaks minema sealt see 3190.- eeku maksev..muidugi ma ei tea mis aasta sul on?
et saad sealt ise täpsemalt vaadata, vastavalt oma auto parameetritele
..purjus autojuhid ahju..
Kasutaja avatar
petzz
Huviline
Postitusi: 817
Liitunud: 11.07.2005 23:43 56
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas petzz »

hacman kirjutas:noh vaata siit..saad enamvähem hetke hinnad
http://www.radiaator.ee/Radiaatorid/index.php

sinule peaks minema sealt see 3190.- eeku maksev..muidugi ma ei tea mis aasta sul on?
et saad sealt ise täpsemalt vaadata, vastavalt oma auto parameetritele

jep...nägin jah.
The BMW E36 M3 is considered to be one of the better-handling cars of all time, and was awarded "Best-Handling Car" award by Car and Driver magazine in 1997.
Vasta