E39 esiiste

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
allan75
Huviline
Postitusi: 25
Liitunud: 06.12.2009 08:48 06
Asukoht: Hiiumaa

E39 esiiste

Postitus Postitas allan75 »

Oleks vaja nahkistme seljatoe plastikpolster küljest võtta. Aga Realoem´ist ei loe välja kas tuleb lihtsalt tõmmata või midagi veel teha. Ei taha nagu midagi ära lõhkuda.
Otsingust ei leidnud ka midagi asjalikku
Kasutaja avatar
vahur_s
Huviline
Postitusi: 1289
Liitunud: 08.12.2008 10:16 10
Asukoht: Tartu - Jõgevamaa

Re: E39 esiiste

Postitus Postitas vahur_s »

Kas mõtled detail 3.
Pilt

Mis tüüpi istmetest jutt käib?

Mina olen lammutanud tavalist istet ja sellel tuleb lihtsalt alumist serva istmest eemale tõmmata.
Aga eriti uljalt ei soovita seda teha, sest see kate ei ole mitte plastikust tehtud vaid puidust (täpsemalt mingit sorti puit osistest) ja kuna kate on üsna õhuke, ei kannata ta liigse jõu rakendamist.

Kuna ma eriti suurt jõudu ei julgenud rakendada, siis lähenesin asjale teistmoodi.
Lasin istme seljatoe lõpuni alla ja siis katte alumise serva alt sisse piiludes on näha kinnitusklambreid. Võtsin pikemat sorti kruvikeeraja ja sellega surusin plekist kinnitusklambri lukustus kõrva nii palju tagasi, et klamber oma pesast välja tuli.

Illustreeriv pildike kolmnurksest klambrist mis hoiab katte alumist serva kinni
Pilt

Siin väga paljude piltidega teema e38 (e39 esiiste pm sama) esiistmetele soojenduse installist - samm sammult seletatud istmete laiali lammutamine.
allan75
Huviline
Postitusi: 25
Liitunud: 06.12.2009 08:48 06
Asukoht: Hiiumaa

Re: E39 esiiste

Postitus Postitas allan75 »

Tänan. Ajasin suurema kruvikeeraja polstri vahele ja üritasin plekist klambreid kokku suruda ja tuligi lõpuks lahti
Vasta