Angel eye paigaldus

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Vavava
Huviline
Postitusi: 281
Liitunud: 13.07.2009 19:46 10
Peamine sõiduk: BMW e39 520i
Asukoht: Tartu

Angel eye paigaldus

Postitus Postitas Vavava »

Tere!
Vajaks abi e39 kõige tavalisematele tuledele õpetust angel eye's paigalduse abi.
Kuskil kunagi oli siin üleval ka üks täpselt sama nagu mul tuledega ja jutuga, enam ei leija kahjuks.
Keegi pakuks abi?

Tänades!
Madis
Kasutaja avatar
vahur_s
Huviline
Postitusi: 1289
Liitunud: 08.12.2008 10:16 10
Asukoht: Tartu - Jõgevamaa

Re: Angel eye paigaldus

Postitus Postitas vahur_s »

Heiki_L kirjutas:Ei tea kui vajalik see teema on aga kui ma juba pildid töökäigus tegin siis jagaksin seda ka teistega.

Tule saab pooleks lihtsalt. Klõpsudega kinnitused ja neid kokku viis. Kui alt kaks ja ülevalt kaks lahti teha siis ei tohiks kõvasti tõmmata kuna suunatule poolse külje peal on ka veel üks kinnitus.

Pilt

Sisemise klaasi peab eemaldama. Et klaas kätte saada peab eemaldama klaasi kinni hoidvad plakist kinnitused. Jube raskesti tulevad ära. Kui klaas käes paigaldad rõnga omale kohale. Rõnga küljes peavad olema väikesed nagad mis stoperdavad rõnda tule ava külge.

Pilt

Kui rõngad paigas ja klaasid tagasi paigaldatud siis erinevalt e36-st on e39-l juhet tulest lihtsam välja tuua kuna tule servas on tuulutustoru. Svamm vms mis seal ees on kruvikeerajaga välja juhe välja tuua ja svamm ette tagasi.

Pilt
Pilt

Lõpuks ei jäägi muud üle kui Ühendada + ja - ning tuli ette tagasi. Mina ühendasin gabariitide alla.

Pilt

Pole midagi rasket. Aega võttis ca 1tund
Vasta