E39 salong valgete ledide peale???

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
ykspoiss
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 23.04.2004 13:03 06
Asukoht: Siin ja seal

E39 salong valgete ledide peale???

Postitus Postitas ykspoiss »

Tekkis selline idee, et ehitaks salongivalgustuse ledide peale. Kas hakkab kusagile veateadet kuvama ja kuidas reageerib sellele see vaikselt kustuv salongivalgus? On keegi juba teinud ja kas pilte kah saaks vaadata kusagil? Kogemusi on vanemate ameerikamaa masinate salongidega aga uuema sakslase sisse läheks esimest korda.
ikka tasa ja targu...
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: E39 salong valgete ledide peale???

Postitus Postitas Mikk__M »

ykspoiss kirjutas:Tekkis selline idee, et ehitaks salongivalgustuse ledide peale. Kas hakkab kusagile veateadet kuvama ja kuidas reageerib sellele see vaikselt kustuv salongivalgus? On keegi juba teinud ja kas pilte kah saaks vaadata kusagil? Kogemusi on vanemate ameerikamaa masinate salongidega aga uuema sakslase sisse läheks esimest korda.
Ei mingit veateadet. Mul enda auto on led valgustusega salongis, pilte saad näha minu auto teemas, kuhu on link minu signatuuris. Praegused pildid pole kuigi head, sest kasutasin tavalisi led pulkpirne. Just täna hommikul lähen aga tegema üht autot, kuhu lähevad juba ribad, mis on tunduvalt võimsamad ja ka laiema valgusnurgaga. Ahjaa... vaikselt kustuma jääb see ka led lahendusega. Kui tekib spetsiifilisemaid küsimusi, võid alati helistada: 58348320
Tel: 58348320
ykspoiss
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 23.04.2004 13:03 06
Asukoht: Siin ja seal

Re: E39 salong valgete ledide peale???

Postitus Postitas ykspoiss »

nujeeee...sina kasutad ju valmistoodangut :D Lihtsalt topid led pulga,pirni ,riba jne klaasi taha.

OT: Pole nendega kuidagi seotud , kuid lihtsad näited fantaasia tekkimiseks...http://www.macustom.eu/
ikka tasa ja targu...
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: E39 salong valgete ledide peale???

Postitus Postitas Mikk__M »

ykspoiss kirjutas:nujeeee...sina kasutad ju valmistoodangut :D Lihtsalt topid led pulga,pirni ,riba jne klaasi taha.

OT: Pole nendega kuidagi seotud , kuid lihtsad näited fantaasia tekkimiseks...http://www.macustom.eu/
Olen M. A. Customi toodanguga päris hästi kursis. Kuid omal pole selliseid vahendeid ja olen leidnud alternatiivid, mis polegi palju halvemad. Pealegi on need alternatiivid odavamad.
Tel: 58348320
TarMoH
Huviline
Postitusi: 1260
Liitunud: 21.12.2008 09:21 34
Asukoht: Tallinn/Tartu

Re: E39 salong valgete ledide peale???

Postitus Postitas TarMoH »

ykspoiss? Kuidas sa tahad siis teha... terve lagi ledidega ära teha? Ühesõnaga "Slavatjuningut?" :roll:

Lihtsalt tekkis küsimus .. äkki seletad ...
ykspoiss
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 23.04.2004 13:03 06
Asukoht: Siin ja seal

Re: E39 salong valgete ledide peale???

Postitus Postitas ykspoiss »

TarMoH kirjutas:ykspoiss? Kuidas sa tahad siis teha... terve lagi ledidega ära teha? Ühesõnaga "Slavatjuningut?" :roll:

Lihtsalt tekkis küsimus .. äkki seletad ...
Irw...terve lagi...mõte on hea :lol: :)
Lihtsalt trükkplaat ja sinna ledid sisse istutada...ja vast ehk ka mujale pisut valgust juurde.
Mul kõikide autodega see probleem olnud, et lapsed poetavad igasuguseid asju autopõrandale ja ukse allääres olevad tuled võiks veits paremini valgustada. Võimsama pirni sissetoppimine pole vist eriti hea lahendus...lisaks pagasiruumi natsa valgemaks...
Et kohandaks seda autot natuke enda vajadustele vastavaks. Lihtsalt oli mure, kas BMW selliseid isetehtud lahendusi aktsepteerib ja kusagile mingit errorit ei tekita.
ikka tasa ja targu...
enn1
Huviline
Postitusi: 1872
Liitunud: 20.12.2007 11:32 36
Asukoht: Tartu

Re: E39 salong valgete ledide peale???

Postitus Postitas enn1 »

Salongi pirnide korrasolekut tuledemoodul minu arust ei kontrolli... :roll: Kui pirnide voolutarvet orig. suuremaks ei aja,ei tohiks probleeme tekkida.
ykspoiss
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 23.04.2004 13:03 06
Asukoht: Siin ja seal

Re: E39 salong valgete ledide peale???

Postitus Postitas ykspoiss »

No suuremaks see number vaevalt läheb...aga jah ,kui ikka terve lagi teha :D ...Tegelikult peaks see number tavalahenduse korral kukkuma...ja kui isegi ajada võrdväärseks originaal vattidega siis valgustugevuses olen ikkagi plussis...
ikka tasa ja targu...
Vasta