Küsimus 2,4td plokikaane kohta

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
leed90
Huviline
Postitusi: 477
Liitunud: 18.09.2005 16:11 04
Asukoht: Tartu

Küsimus 2,4td plokikaane kohta

Postitus Postitas leed90 »

Tere.
BMW 2,4td mootori plokikaanel on nookuri üks ots toetatud klapile, teinepool aga mingisele munakast peaga "kolvile" vms. Küsimus siis teadjamatele, et kas pildil näidatud see nn. "kolb" peab olema plokikaane küljes kinni või peab ta seal oma augus vabalt üles-alla liikuma? Praegu autopeal oleval plokikaanel on need kõik vabalt liikuvad, mure ongi mul selles et käimise ajal mootor "tiksub" jube kõvasti. Samas mul on üks 2,4td plokikaan veel garaazi all vedelemas, tollel on kõik need "kolvid" plokikaane küljes kinni, st liikuma nad ei anna, tõmba kas või näpitsatega.
Ootan targemate arvamust :) (vabandan väga kehvade piltide pärast)
Pilt
Pilt
leed90
Huviline
Postitusi: 477
Liitunud: 18.09.2005 16:11 04
Asukoht: Tartu

Re: Küsimus 2,4td plokikaane kohta

Postitus Postitas leed90 »

diislijoodik kirjutas:Need üldiselt liiguvad kaanes. Kui ristipidi tuntavalt, on kaas kutu. Kolin võib ka johtuda nookuri otsas olevast reguleerimisrulliku, klapi otsa, nookuri, sfääri, nukkvõlli nuka pindade kulumisest.


Aga misjaoks on vaja neile see üles-alla liikumine? Pm kui ta paigal on, ega siis kah ju midagi juhtuda ei tohiks?

Ristipidi ei loksu. Kulumismärke nagu näha ei ole, klappe olen ka enne kolm korda reguleerinud.
Vasta