e34 ABS ei tööta

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
kristjor
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 24.02.2010 10:18 28

e34 ABS ei tööta

Postitus Postitas kristjor »

Mure siis järgmine: kuna abs ei töötanud pöördusin diagnostiku poole, kes ütles, et läbi on parem-poolne, esimene ABS-i andur. Ostsin siis poest uue A osana ning vahetasin ära. Eelnevalt mõõtsin ka juhtmete takistuse ja voolu pinge ning kõik oli korras.
Ühesõnaga ABS ikkagi ei tööta. Milles võiks probleem seisneda?
Kasutaja avatar
BMW POWER
Huviline
Postitusi: 1310
Liitunud: 04.01.2007 13:53 38
Asukoht: TLN
Kontakt:

Re: e34 ABS ei tööta

Postitus Postitas BMW POWER »

proovi ni et võtad ABSi kaitsme välja ja siis sisse tagasi vaata mis siis teeb ja kui se ei aita siis võta akuklemm maha ca pooleks tunniks
Bmw sõidurõõm
kristjor
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 24.02.2010 10:18 28

Re: e34 ABS ei tööta

Postitus Postitas kristjor »

tänan. homme proovin
Kasutaja avatar
Seigo
Huviline
Postitusi: 1748
Liitunud: 07.11.2003 11:49 24
Peamine sõiduk: E46
Asukoht: Tartu

Re: e34 ABS ei tööta

Postitus Postitas Seigo »

Loomulikult oli sul ennem korras ja enam ei ole, sellepärast et ABS anduril ei tohi mõõta takistust see keerab kohe tuksi need... Mine poodi, osta uus , ära mitte mingil juhul takistust mõõda ,kruti andur külge ja korras!


Kes ei usu , et takistuse mõõtmine ,vms otste lühistamine keerab äsja soetatud ABS anduri peeti, mingu poodi ja ostku andur ja proovigu ära !
kristjor
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 24.02.2010 10:18 28

Re: e34 ABS ei tööta

Postitus Postitas kristjor »

Kle ei keeranud ta midagi. Ju mul lihtsalt vedas või ei tea aga nüüd töötab. ABS kaitse oli läbi
Kasutaja avatar
Danil523
Huviline
Postitusi: 1721
Liitunud: 30.12.2004 12:52 38
Asukoht: Saue

Re: e34 ABS ei tööta

Postitus Postitas Danil523 »

Seigo kirjutas:Loomulikult oli sul ennem korras ja enam ei ole, sellepärast et ABS anduril ei tohi mõõta takistust see keerab kohe tuksi need... Mine poodi, osta uus , ära mitte mingil juhul takistust mõõda ,kruti andur külge ja korras!


Kes ei usu , et takistuse mõõtmine ,vms otste lühistamine keerab äsja soetatud ABS anduri peeti, mingu poodi ja ostku andur ja proovigu ära !

Tahad öelda et- Mahavõetud abs juhe+punn - juhtme otsast ei tohi mõõta :roll: ? Seleta miks ei tohi- vaevalt leiad seletuse :mrgreen:
Ära parem kirjuta- teised inimesed ei saagi siis oma vigadest lahti.

Ise olen alati- pistiku maha võtnud; Tester kätte ning mõõtan takistuse. Kõik andurid peavad olema võrdsed- ning maha võetuna tuleb seda teha.
Kasutaja avatar
Tauri_V
Huviline
Postitusi: 606
Liitunud: 30.01.2008 20:39 57
Peamine sõiduk: BMW 530d
Asukoht: Pärnu

Re: e34 ABS ei tööta

Postitus Postitas Tauri_V »

Mina tean seda, et on andureid, mida ei tohi mõõta testriga, sest testris on 9V paratei ja mõni andur ei talu nii kõrget pinget, kui sellega pmst andurist läbi lasta.
Nii mulle koolis õpetati.
BMW f11 530xd 2015
Kasutaja avatar
Seigo
Huviline
Postitusi: 1748
Liitunud: 07.11.2003 11:49 24
Peamine sõiduk: E46
Asukoht: Tartu

Re: e34 ABS ei tööta

Postitus Postitas Seigo »

Tauri_V kirjutas:Mina tean seda, et on andureid, mida ei tohi mõõta testriga, sest testris on 9V paratei ja mõni andur ei talu nii kõrget pinget, kui sellega pmst andurist läbi lasta.
Nii mulle koolis õpetati.

jutt täitsa õige, seda ma silmas pidasingi, enamus testrites on koroona patarei, ehk siis 9V toiteallikas
kristjor
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 24.02.2010 10:18 28

Re: e34 ABS ei tööta

Postitus Postitas kristjor »

Ei oska öelda jah. Igatahes e34 küll sellest midagi kurja ei juhtunud. Kunagi sai mõõdetud takistust ka golf 4 anduril ei juhtunud ka midagi.
Ehk oskab keegi öelda, mis seal täpsemalt läbi läheb?
Kasutaja avatar
Danil523
Huviline
Postitusi: 1721
Liitunud: 30.12.2004 12:52 38
Asukoht: Saue

Re: e34 ABS ei tööta

Postitus Postitas Danil523 »

Kui tester õiges mõõtereziimis- ei saa midagi juhtuda :!: See aga selleks

Ise sain e34 ABS tööle- just mõõtmise abiga.
Samuti ka e39 ABS andur sai mõõtmise käigus tõestatud et asi töökorras.Viga oli et andur omas roostekihti. Tookord sai kokku hoitud ligi 1500eeku... Diagnostikud väitsid aga et andur läbi.


Kui keegi toob mulle välja juhtumi - kus takistuse mõõtmisega midagi kokku keerati: huviga loeks. Endal hakkas huvitav et mis moodi tester saab midagi kahjustada. :shock: Kuna iga päev mõõdan töö käigus testriga erinevaid süsteeme- siis siin foorumis selle jutu peale on JUHE KOOS...
Vasta