KUIDAS EEMALDADA E39 LAEPOLSTRIT ?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
ivozam
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 10.08.2009 08:59 14

KUIDAS EEMALDADA E39 LAEPOLSTRIT ?

Postitus Postitas ivozam »

Teema siis selline et oleks vaja eemaldada laepolster et ligi pääseda luugile ...kõik saab kenasti lahti võetud peale luugi ümbruse...et siis luugi ava ümbruse ääred on kinni ja kuidagi lahti ei saa :D nagu oleks kinni liimitud :D keegi appi !!!!!
Steven89
Huviline
Postitusi: 3069
Liitunud: 25.11.2007 23:16 17
Asukoht: Tartu/Helsinki

Re: KUIDAS EEMALDADA E39 LAEPOLSTRIT ?

Postitus Postitas Steven89 »

Katuseluugi teed lahti ja üleval pool on kruvid...olid vist TORX, kui õieti mäletan.
Kruvid on selle raami küljes, vaata tee katuseluuk lahti ja uuri ülevalt poolt, küll leiad.
BMW E28 524td
ivozam
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 10.08.2009 08:59 14

Re: KUIDAS EEMALDADA E39 LAEPOLSTRIT ?

Postitus Postitas ivozam »

asi ongi selles et katuseluuk lahti ei tule :S tahtsin piiluda et mis värk on ...kas muud võimalust siis polegi w ??
Kasutaja avatar
TiitS
Huviline
Postitusi: 1157
Liitunud: 26.01.2008 22:36 08
Peamine sõiduk: BMW jt. A+B
Asukoht: Tallinn

Re: KUIDAS EEMALDADA E39 LAEPOLSTRIT ?

Postitus Postitas TiitS »

kui mootoriga ei avane... teek tõk-tõk siis arvatavasti mootori tross katki või miskit. Kui ei tee mitte-kui miskit siis saab avada luugi mootoril olevat mutrit keerates( asub punase kaane all/ ees salongipeegli-esimese salongivalgustuse katte all) kuuskant võtmega. Kui siis ka luuk ei liigu siis ma ei tea.....

Ise olen lammutanud touringu lage, seega ei tea mis salong sul on?
ivozam
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 10.08.2009 08:59 14

Re: KUIDAS EEMALDADA E39 LAEPOLSTRIT ?

Postitus Postitas ivozam »

mul sedaan...ja arvatavasti midagi sees puruks kusagil sest luuk tagasi ei liigu...liigub u 10 cm ja siis tunneb takistust ja liigub siis ette tagasi ...koliseb luugi tagumises osas midagi kõrvalistuja poolel .
Vasta