mp3 mängija ühendamine

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Meigo
Huviline
Postitusi: 51
Liitunud: 03.10.2010 00:33 16
Asukoht: Tartu, Eesti

mp3 mängija ühendamine

Postitus Postitas Meigo »

Tere,

mul on BMW 520 i 1997 aasta, originaal Business makk sees kassetiga, plaanisin esialgu paigaldada kas cd boxi või kassettika cd maki vastu vahetada, kuid uurima hakkates selgus, et cd boxi jaoks oleks vaja juhtplokki, mis maksab eraldi kasutatuna 1000 kandis, samuti maksaks box ise juba 1500-2000 oleneb seisukorrast, muidugi saaks ka odavamalt. Samas mul pole juhtmed veetud ja ei viitsi neid pagassi vedama ka hakata. CD maki paigaldus aga poleks ka odavam ja tegelikult neid cd-d on suht tülikad autos ja nende vahetamine koguaeg. Mõtlesin siis, et ehk oleks võimalik kuidagi mp3 mängijaga ühendada... sinna mahub 1000 lugu umbes ja oleks mõttekam.
Sõbra Saabis nägin kunagi, et tal tuli ühest sahtlist mingi juhe välja ( agu kõrvaklappide juhe ) ja sinna taha lükkas lihtsalt mp3 mängija. Olekski küsimus, et kuidas sellist asja teha annaks :)

Meigo
joffe
Huviline
Postitusi: 1990
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: mp3 mängija ühendamine

Postitus Postitas joffe »

http://foorum.bmw-club.ee/viewforum.php?f=47
Kui esimeseks oleks olnud nt. saunavihtade kogumine, oleks oma kuulutuse kohe sinna lajatanud?! :oops:
Tore, et liitusid, kuid liitudes on vaja ka reeglitega tutvuda! :|
Kasutaja avatar
T I M
Huviline
Postitusi: 196
Liitunud: 23.10.2010 12:01 40

Re: mp3 mängija ühendamine

Postitus Postitas T I M »

Pilt
Hea variant on esimese põlvkonna iPod Nano + Griffin iTrip. Transmitter kinnitub pleieri külge õhukese kahepoolse teibiga ja nagu pildil näha, jääb komplekt nagu pisikene ekraaniga pult. Levi toimib ilusasti ka tagaistmel. Ebay's võiks ideaalses korras komplekt maksta max 1000 krooni. Tõenäoliselt vähem.

Heli kvaliteet oleneb transmitteri ja autoraadio seadetest, kasutatavast sagedusest. Peale seadistamist on heli kvaliteet võrreldav tavalise FM raadioga. Selle vahega, et eetrist tuleb palju parem musa. :)

Esimese põlvkonna iPod Nano (1-4GB) toodeti musta ja valget. Transmitterit ainult musta. Soovitan kindlasti osta musta pleieri, sest siis jääb pleieri ja transmitteri toon täpselt sama!

Mina ostsin selle komplekti omale ca. 4-5 aastat tagasi. Uuena pidas iPodi aku koos transmitteriga vastu 5-6 tundi. Tänaseks on tööaeg langenud umbes 3 tunni peale. Kui akust jääb väheks, siis toidan mina sõidu ajal pleierit sigaretisüütajasse ühendatava tavalise USB mobiiltelefoni laadijaga. Transmitteril on nimelt mini USB pesa. Vahepeal on iga aasta tulnud välja uus iPod Nano, aga ausaltöeldes ma uuema iPodi järgi vajadust ei tunne.

NB! CD-BOX'i heli kvaliteet on siiski märgatavalt parem. Tõenäoliselt on see vahe kuuldav ka tehasestereoga. Isiklikult kasutan mõlemat. BOX'iga eelistan parema kvaliteedi tõttu kuulata poest ostetud plaate. IPOD'iga on aga väga mugav autosse kaasa võtta uuemat musa.
krasu2
Huviline
Postitusi: 68
Liitunud: 12.03.2009 16:57 58
Asukoht: Ida Viru

Re: mp3 mängija ühendamine

Postitus Postitas krasu2 »

Osta omale midagi sellist http://www.okidoki.ee/item/529203/, toimib väga hästi. Hinnad hakkavad kusagil 80 kroonist ja lihtsat sigareti süütajasse ja mälupulk külge ja ongi mp3 mängija.
BMW - Boevaja Mašina Võmogatelei (Väljapressijate Lahingumasin)
Kasutaja avatar
T I M
Huviline
Postitusi: 196
Liitunud: 23.10.2010 12:01 40

Re: mp3 mängija ühendamine

Postitus Postitas T I M »

Heli kvaliteet on odavatel hiinakatel tõenäoliselt iPodiga samaväärne.
Lihtsalt transmitteriga iPod ei ole just eriti kõrge helikvaliteediga. :)

iPodi plussideks võiks olla ilusam välimus, parem kasutajaliides ja akutoide.

:arrow: Palun model tõsta see teema "multimeedia" alla.
Vasta