K:käigukangi värina kohta

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
mäim
Huviline
Postitusi: 1198
Liitunud: 19.07.2010 02:33 37

K:käigukangi värina kohta

Postitus Postitas mäim »

Tere autoks siis E34 520i 95KW manuaal 1989a. ja häirib nimelt see : Et kui sõita viienda käiguga mingi 90km/h (selle kiiruse juures vist kõigehullem see värin aga ei ole kindel) jne isegi väiksema kiirusega jne siis käigukang väriseb :roll: ,Ja öeldi ,et käigukasti patjade viga ,nii need vahetasin täna ära ja ikka väriseb see kang :roll: Aga vanad padjad olid ümmargused aga uued mis sain olid mini kolmnurkse või ma ei mäleta mis kujuga (tellisin vastavalt margile ikka mitte suvalised aga sain jah originaalidest erinevad :roll: ) aga sinna alla need pandud sai kuidagi (mitte suvaliselt ,suht loogiliselt istusid isegi sinna vanade asemele) ja probleemi ei lahendanud see ,teen pilti ka uutest patjadest ja lisan siis homme siis..
Aga senikaua kui keegi mu veakirjeldusest aru sai võiks midagi tarka kirjutada siia :D
PEACE!
///
fiziks
Huviline
Postitusi: 1177
Liitunud: 09.04.2005 18:11 06
Asukoht: Tallinn

Re: K:käigukangi värina kohta

Postitus Postitas fiziks »

no kõigukang värisebki autol, koos mootoriga jne :D

kui hullusti see siis väriseb sul? nii et tahab pesast plehku panna?
Kasutaja avatar
mäim
Huviline
Postitusi: 1198
Liitunud: 19.07.2010 02:33 37

Re: K:käigukangi värina kohta

Postitus Postitas mäim »

fiziks kirjutas:no kõigukang värisebki autol, koos mootoriga jne :D

kui hullusti see siis väriseb sul? nii et tahab pesast plehku panna?
ei mitte nii hullult :D ,aga noh häirib nagu ,ma ei mäleta kuidas mu eelmisel e34 jal oli :D aga järsku märkasin ,et väriseb vms ja siis tekkiski mõte kuidas sellest lahti saada ja mõned väitsid ,et käigukastipadjad läbi ja vahetasin ära aga ikka :D pildi tegin küll ära aga USB-d ikka pole käepärast võtta :roll: ...Aga pildi lisan nendest patjadest hiljem siis... Aga jah ma ei tea kui vaja võin väikse videoklipi ka sellest värinast vms teha :D,vb peabki nii olema :roll:
///
Kasutaja avatar
mäim
Huviline
Postitusi: 1198
Liitunud: 19.07.2010 02:33 37

Re: K:käigukangi värina kohta

Postitus Postitas mäim »

pilt siis uutest käigukasti patjadest:
Pilt
///
Kasutaja avatar
taff911
Huviline
Postitusi: 958
Liitunud: 13.12.2005 18:42 09
Peamine sõiduk: BMW 520i e39 110kw
Asukoht: Tallinn

Re: K:käigukangi värina kohta

Postitus Postitas taff911 »

Aga tee siis väike video sellest värinast, saaks vähe aimu kui hull asi on ;)
Kasutaja avatar
mäim
Huviline
Postitusi: 1198
Liitunud: 19.07.2010 02:33 37

Re: K:käigukangi värina kohta

Postitus Postitas mäim »

taff911 kirjutas:Aga tee siis väike video sellest värinast, saaks vähe aimu kui hull asi on ;)
Eks ma siis teen :D ,aga need padjad siis nagu on õiged ? kuju küll imelik võrreldes originaalidega :roll:
///
Kasutaja avatar
mäim
Huviline
Postitusi: 1198
Liitunud: 19.07.2010 02:33 37

Re: K:käigukangi värina kohta

Postitus Postitas mäim »

Kuno_T kirjutas:Kasti patjade alumised fiksaatortihvtid pole pesades- kas oled saanud valed padjad või need valesti paika pannud. Tunduvad olema automaatkasti padjad. Kuid see pole ka värina põhjus, lihtsalt kommnteerin töökultuuri mõttes.
Ju siis valed padjad,proovisin igatmoodi neid sinna alla ja nii nagu pildil on oli kõige etem ,sest igatteistmoodi proovides jäid nad sinna kõveralt vms..Aga pole hullu,edson520 pidi uued padjad saatma vist nagu aru sain.
///
Vasta