e39 3.0da chippimine?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Kasutaja avatar
eclipse
Huviline
Postitusi: 261
Liitunud: 03.01.2005 23:13 26

Re: e39 3.0da chippimine?

Postitus Postitas eclipse »

vkm motors pakub saksa softi.
530d
hansu
Huviline
Postitusi: 1387
Liitunud: 02.10.2005 23:06 07
Peamine sõiduk: BMW F11 535D ´13

Re: e39 3.0da chippimine?

Postitus Postitas hansu »

eclipse kirjutas:vkm motors pakub saksa softi.
See siis on usaldusväärne? Või mis sa sellega öelda tahtsid?
Kasutaja avatar
eclipse
Huviline
Postitusi: 261
Liitunud: 03.01.2005 23:13 26

Re: e39 3.0da chippimine?

Postitus Postitas eclipse »

Annavad garantii jah.
530d
Kasutaja avatar
Maximaator
Huviline
Postitusi: 922
Liitunud: 04.01.2010 21:00 21
Asukoht: Kose
Kontakt:

Re: e39 3.0da chippimine?

Postitus Postitas Maximaator »

To hansu

Mina enda otsingute ajal sai niipalju teada et igale autole( olgugi et täpselt sama auto, sama mootoriga jne) tuleks ikkagi teha see map-ide muutmine eraldi. Ei ole nii et minu 3,0 dislale ja kellegi teise 3,0 dislale pannakse copy-paste stiilis see soft peale. Iga auto on isemoodi, ning nii tuleks ka auto aju kohapeal sisse lugeda siis muuta ning siis jälle peale kirjutada. Niipalju sain mina siis targemaks netis lugedes ja tuulates.
Ja sellepärast jäi ka minu pilk pidama soomes asuvale ettevõttele, kus tehaks igale autole individuaalselt see soft ümber. Lähed sinna, laetakse auto aju arvutisse, tehakse kohapeal ümber vastavalt soovidele ning kirjutatakse aju üle. Siis minnakse proovisõidule, kui jääd rahule siis maksad ja lahkud, kui ei jää nagu päris rahule siis muudetakse veel, kuni on vastavalt sinu vajadustele. Aga seda kõike loomulikult mõistlikuse piires, nii et auto ikka vastu peaks sellele.

Soovitan sul netis tuulata ja otsida. Just inimeste kommentaare kes on seda lasknud teha ja kus.
Saad ise targemaks ning tõenäoliselt on autole ka tervislikum.
Vasta