Mingisugune probleem E34'ga

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
AlarmedElephant
Huviline
Postitusi: 27
Liitunud: 10.08.2011 13:41 08

Mingisugune probleem E34'ga

Postitus Postitas AlarmedElephant »

Ei osanud pealkirja täpsemalt panna, sest probleem on natuke imelik.
Panen probleemi kirja nii täpselt, kui ma mäletan. Isendiks 1990 520i, manuaal

Esmaspäeva õhtu:
Sõitsin parklasse, parkisin ära ja jäin inimest ootama. Autot uuesti käima pannes, viskas põlema aku tulukese. Hetkeks tundus imelik, kuid sõites kustus lamp ära.

Teisipäev:
Alguses ei olnud ühtegi probleemi, kuid mingi hetk pidurdades viskas armatuuris põlema ABSi, käsipiduri, pidurivedeliku ning aku tulekese. Sõites kadus ära, seistes tuli tagasi. Õhtul koju sõites sama jama ei olnud.

Kolmapäev:
Sama algus nagu teisipäev. Ühtegi lambikest ei viskanud põlema.
Mingi hetk kadus raadiol hääl ja viskas ABSi tule keset sõitu põlema. Mõni sekund hiljem lülitas raadio end automaatselt välja. Gaasi andes hakkas jõud kaduma, spidokas lambid tuhmid. Foori taga seisma jäädes hakkas pöörded langema. Gaasi andes natuke aitas üleval hoida, kuid lõplikult enne välja suremist olid pöörded kuskil 1500 peal, ilma et oleks gaasi andnud.
Proovisin kohe ka uuesti käivtada, kuid ei võtnud starterit taha. Ootasin millal auto jõuab, et mind ära vedada. Kui auto jõudis, mõtlesin et proovin uuesti. Andsin süüdet ja võttis ilusti käima. Sõitsin tanklasse, et igaksjuhuks midagi sinna tankida. Tanklast välja sõites ja jalakäijatele teed andes, hakkas uuesti otsi andma. Sain meetri või kaks sõita peale ülekäigurada ning seisma ma jäingi ja koju mind tõmmati slepis.


Akukeskuses kuu aega tagasi öeldi, et aku ei lae korralikult.
joffe
Huviline
Postitusi: 1992
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Mingisugune probleem E34'ga

Postitus Postitas joffe »

AlarmedElephant kirjutas:Akukeskuses kuu aega tagasi öeldi, et aku ei lae korralikult.
Ja sina neid muidugi ei uskunud? :? :|
AlarmedElephant
Huviline
Postitusi: 27
Liitunud: 10.08.2011 13:41 08

Re: Mingisugune probleem E34'ga

Postitus Postitas AlarmedElephant »

Seda ma ei öelnud. Tookord arvati, et genekaharjadega midagi.
Ma üritasin lihtsalt asja natuke venitada veel, oli töid mis olid natuke tähtsamad too hetk.

Enne jäi lisamata, et vahetult enne lõpliku väljasuremist viskas musta tossu ka sumpast.
Vasta