E39 FL esitulede (angeleyes 'ide) renoveerimine

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
-RV-
Huviline
Postitusi: 360
Liitunud: 12.01.2007 10:08 11

E39 FL esitulede (angeleyes 'ide) renoveerimine

Postitus Postitas -RV- »

Tere,

Ega ei ole keegi mõelnud head lahendust välja kuidas tulede korrosioonist rikutud reflektorid uueväärseks teha? Kuuldavasti pidi kroomvärv maha põlema ja värv pidi ise ka suheliselt matt jääma (kroomiga võrreldes). Poleerimisega pidi tulemus päris hea olema aga seda lühiajaliseks, sest pidi tuhmiks/mustaks reflektori pind tõmbuma.

Vaakumkroom OÜ (oli vist) pakkus tulede kroomimise teenust 40€ tükk, mis on suhteliselt kallis lahendus ning samas nad ei garanteeri tulemust.

Äkki on keegi asjalik inimene mõelnud/testinud mõnd head lahendust ning avastanud, et see toimib ja on püsiv?
Viimati muutis -RV-, 13.01.2012 19:14 56, muudetud 1 kord kokku.
-RV-
Huviline
Postitusi: 360
Liitunud: 12.01.2007 10:08 11

Re: E39 FL esituled (angeleyes) renoveerimine

Postitus Postitas -RV- »

Kas mitte alumiinium ära ei tuhmu/mustaks ei lähe lihtsalt poleerides ning ilma kaitsekihita?
Kasutaja avatar
tarmo23
Huviline
Postitusi: 280
Liitunud: 11.02.2011 15:53 52

Re: E39 FL esituled (angeleyes) renoveerimine

Postitus Postitas tarmo23 »

Ei oska öelda, see kasutaja tegi ja on rahul.
Rohkemat ei oska küll soovitada
-RV-
Huviline
Postitusi: 360
Liitunud: 12.01.2007 10:08 11

Re: E39 FL esituled (angeleyes) renoveerimine

Postitus Postitas -RV- »

Aitäh info eest! Jään ootama ka teisi soovitusi.
Kasutaja avatar
janar55
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 23.10.2011 11:04 33

Re: E39 FL esituled (angeleyes) renoveerimine

Postitus Postitas janar55 »

Hetkeseisuga on kõik timm :) Mõtlesin kusjuures, et äkki homme või ülehomme tsekin kas miskit on juhtunud ka nende reflektoritega. Paistab siiski, et ma pole ainuke kellel oli selline mure :mrgreen:
chicks love BMW, I love chicks:D
-RV-
Huviline
Postitusi: 360
Liitunud: 12.01.2007 10:08 11

Re: E39 FL esituled (angeleyes) renoveerimine

Postitus Postitas -RV- »

Minu teada on see viga enamusel selle aastajärgu sõidukite angeleyes'idel, kui just pole vahepeal tulesid vahetatud.

jana55, kas Teie võtsite tehase kroomi maha lihvisite ca. 2000-se liivapaberiga üle ning asusite seejärel poleerima alumiinium poleerpastaga? Mis Te ise hindate, kuivõrd hea tulemus sai võrreldes originaal pinnaga?
Kasutaja avatar
janar55
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 23.10.2011 11:04 33

Re: E39 FL esituled (angeleyes) renoveerimine

Postitus Postitas janar55 »

No võiks öelda, et originaal on ikka kõigeparem. Jah sai nii tehtud ja ma ei kahetse. Vaata mu teemat ja pilte ja siis näed ka tulemusi. Praegusel hetkel asi töötab ideaalselt ja ajakulu ka polnud midagi hullu. kahjuks ei oska sulle soovitada ühtegi lakki või muud asja mida võiksid peale kanda. Kui nagu sul on sama asi, et "hullemaks minna ei anna" siis tasuks proovimist, mingit mustkunsti seal pole ja parem ikka kui maksta 300 eur uue tule eest. Nagu ma alguses aru sain siis kuskil neid reflektoreid ka eraldi ei müüda ja maitea polnud erilist isu hakata kuskile minema ja neid taastama hakata.
chicks love BMW, I love chicks:D
Kasutaja avatar
tarmo23
Huviline
Postitusi: 280
Liitunud: 11.02.2011 15:53 52

Re: E39 FL esituled (angeleyes) renoveerimine

Postitus Postitas tarmo23 »

Nendele pannakse küll kroomi kiht peale aga nad sellele garantiid ei anna sest seal suur kuumus ja põletab maha värvi
-RV-
Huviline
Postitusi: 360
Liitunud: 12.01.2007 10:08 11

Re: E39 FL esituled (angeleyes) renoveerimine

Postitus Postitas -RV- »

Aitäh vastuse eest!

Arvan, et esimesel juhul kui aega tekib siis võtan lahti ja proovin samamoodi teha. Küsin veel, et mis firma pastat Teie kasutasite?

Uute tulede komplekti hind on 800€, uurisin Forssist.
Kasutaja avatar
janar55
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 23.10.2011 11:04 33

Re: E39 FL esitulede (angeleyes 'ide) renoveerimine

Postitus Postitas janar55 »

Hommik. mina kasutasin Autosol alumiiniumi poleerimispastat. Sain seda Automaalimast Tartus
Pilt
ja nalja pärast ostsin ka esitulede poleerimis pasta komplekt kahjuks pilti ei leia kõik see kokku läks vist tiba üle 20 eur...kahjuks ei mäleta nii täpselt.
chicks love BMW, I love chicks:D
ellai e39
Huviline
Postitusi: 41
Liitunud: 05.10.2013 17:57 14
Peamine sõiduk: 520d 100KW 2000.a

Re: E39 FL esitulede (angeleyes 'ide) renoveerimine

Postitus Postitas ellai e39 »

Tere,
mul oleks selline küsimus, et kuidas te need angeleyes-id sinna kinnitasite, nii et need loksuma ei hakkaks.
Vasta