E61 LCI tagaluuk

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
fretz
Huviline
Postitusi: 69
Liitunud: 23.03.2013 13:48 17

E61 LCI tagaluuk

Postitus Postitas fretz »

Tere,

kas kellelgi on ideid kiiremas korras miks e61 tagaluuk (soft close) ei tõmba ennast kinni ning samas ei saa ka avada klaasi eraldi (või ei peagi neid saama koos avada). Tagaluugi juhtmed on UM is remonditud seega seal ei tohiks viga olla. Täna lihtsalt avasin luugi panin asjad sisse ja lykkasin kinni sõitma hakates hakkas kisama et on lahti, läksin välja ja ongi loks sees, kuid kinni ei tomba.. Kas annab ise midagi teha et see kinni jääks?

Tänud
fretz
Huviline
Postitusi: 69
Liitunud: 23.03.2013 13:48 17

Re: E61 LCI tagaluuk

Postitus Postitas fretz »

Korra sain toimima hetkel ja siis kui kinni tõmbas sai ka klaasi eraldi avada, kuid uuesti lahti tehes ei tõmba jälle kinni, samas ei teinud nagu ka midagi, mis oleks võinud seda toimima panna.
sups
Huviline
Postitusi: 257
Liitunud: 10.12.2006 15:26 59

Re: E61 LCI tagaluuk

Postitus Postitas sups »

Kas tagakojamees töötab....seal võib kala olla selles kojamehemootoris ,see toimetab klaasluugilukuga koos.
fretz
Huviline
Postitusi: 69
Liitunud: 23.03.2013 13:48 17

Re: E61 LCI tagaluuk

Postitus Postitas fretz »

Töötas viimati aga eile ei proovinud, tean ka seda et see kipub kuidagi kinni kiiluma, aga netti kammides tekkis mõte, et äkki see võis olla tingitud ka tühjast akust :roll: (kui auto nn säästureziimil), kuna hetkel akuga probleem (tühjeneb) tänu ühele vidinale mis lähiajal välja vahetatakse.. Kuskilt jäi silma et vaja vaadata kaitset nr 53, võtsin välja ja oli korras. Igatahes pärast oli olukord kus kellaaeg oli 00.00 ja vaja seadistada. Ööseks sai laadima pandud, aga hommikul ei julgenud luuki proovida, kuna vaja toimetada täna
raxni
Huviline
Postitusi: 1
Liitunud: 08.05.2013 21:21 41
Peamine sõiduk: BMW E61 525D TOURING

Re: E61 LCI tagaluuk

Postitus Postitas raxni »

Mul oli sama probleem, kuid sellest sain üle peale lahtivõtmist. Kuid nüüd jama, et kojamees ei tööta on keegi seda lahti võtnud. Mootor töötab ilusti. :shock:
fretz
Huviline
Postitusi: 69
Liitunud: 23.03.2013 13:48 17

Re: E61 LCI tagaluuk

Postitus Postitas fretz »

Võtsid plastikud maha, aga tegid ka seal midagi? Kas seal pole mitte mingi nivoo andur või mis annab märku millise nurga all luuk on?
fretz
Huviline
Postitusi: 69
Liitunud: 23.03.2013 13:48 17

Re: E61 LCI tagaluuk

Postitus Postitas fretz »

Ning küsimus nr 2. Kas keegi on julgenud mootoriruumi/mootorit (kapotialust) survekaga pesta? Teistel masinatel olen seda teinud küll ja pole kunagi midagi juhtunud, kuid BMW elektroonika suhtes olen skeptiline seda tegema :?
fretz
Huviline
Postitusi: 69
Liitunud: 23.03.2013 13:48 17

Re: E61 LCI tagaluuk

Postitus Postitas fretz »

Viga leitud ja probleem kõrvaldatud. Nimelt oli ikka ja jälle tagaluugi juhtmed need mis jamasid, mille Patrick korralikult nüüd ära vahetas Samas võib ka öelda SUURED TÄNUD TARTU UNITED MOTORSILE, kes need juhtmed täpselt aasta tagasi juba korra ära *remontis*
Teema lukku !
sups
Huviline
Postitusi: 257
Liitunud: 10.12.2006 15:26 59

Re: E61 LCI tagaluuk

Postitus Postitas sups »

Tahtsin vaid lisada ,et juhtmete parandusele UM mingit garantiid ei anna, kui muidu töödele 2a ,siis juhtmete parandusele( kui nad just sinna tagaluugini uusi juhtmeid ei vea ,vaid AINULT parandavad ....siis võib öelda et kui aasta vastu pidasid on juba hästi) :) .
Kasutaja avatar
maarekl
Huviline
Postitusi: 1302
Liitunud: 18.08.2006 14:15 58
Asukoht: Voru

Re: E61 LCI tagaluuk

Postitus Postitas maarekl »

fretz kirjutas:Ning küsimus nr 2. Kas keegi on julgenud mootoriruumi/mootorit (kapotialust) survekaga pesta? Teistel masinatel olen seda teinud küll ja pole kunagi midagi juhtunud, kuid BMW elektroonika suhtes olen skeptiline seda tegema :?
Olen enda autol küll pesnud, aga ega seal päris hästi korraliku survekaga pesat ei saa (kardab juhtmed ära vigastada)
patrik
Huviline
Postitusi: 4595
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: E61 LCI tagaluuk

Postitus Postitas patrik »

Tagaluugi juhtmete parandamiseks tuleb need välja vahetada täies ulatuses.
Kes on lasknud neid "remontida" minge ja kontrollige et neid ei oleks lihtsalt murdekohast lapitud sest nii tekitatakse jäik ühenduskoht täpselt sinna kus nad peaksid kõige vabamalt painduma ja juhtmed murduvad veel kiiremini. Lausa uskumatu kuidas sellise lahenduse peale tulla üldse. Nendes kohtades kus vesi ligi pääseb, tuleb kasutada liimiga termokahanevat rüüsi. Kõik muud lahendused ei püsi, eriti halvasti kestab riide isoleer, mis tekitab niiskuse "kompressi" jootekohale ja hävitab juhtmeühenduse kiirelt.
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Vasta