E60 pöörded kõiguvad.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Ajut1
Huviline
Postitusi: 114
Liitunud: 16.08.2013 17:53 35
Peamine sõiduk: bmw e60

E60 pöörded kõiguvad.

Postitus Postitas Ajut1 »

Mure selline,et kui sõitma hakkan siis mootori pöörded kõiguvad ühtlasel kiirusel,külma motoriga rohkem aga hiljem kui soojem siis natuke vähem aga ikkagi,samas külmalt käivitades töötab mootor ilusti ja pöörded Samuti stabiilsed,mulle tundub,et mängib siis kui käik sees ja samas vahetab kuidagi rohmakalt neid käike.Kas oskab keegi jagada infot,et mis võib olla probleemiks.
Tänud kõigile.
diselist
Huviline
Postitusi: 188
Liitunud: 04.09.2011 17:17 28
Asukoht: järvamaa

Re: E60 pöörded kõiguvad.

Postitus Postitas diselist »

Käigukastis on see probleem,turbiin suure tõenäosusega.
E60
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7837
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: E60 pöörded kõiguvad.

Postitus Postitas arnis »

Ja kui ei ole kast (manuaal juhuslikult) ja mootoriks diisel, siis pihustid teevad ka seda nalja,
eriti kohapeal tiksudes.
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
Ajut1
Huviline
Postitusi: 114
Liitunud: 16.08.2013 17:53 35
Peamine sõiduk: bmw e60

Re: E60 pöörded kõiguvad.

Postitus Postitas Ajut1 »

Vabandust jah,autoks 535d automaat,ja kohapeal töötab ilusti,ei ole mingeid kõikumisi.Kus sellest ei või tekkida et kasti õli vana,ja kui ei siis kuidas veenduda,et kindlalt turbiin ja mis selle asja hind võiks olla.
kossur
Huviline
Postitusi: 216
Liitunud: 11.01.2013 20:35 50
Peamine sõiduk: Bmw e61 530xd

Re: E60 pöörded kõiguvad.

Postitus Postitas kossur »

Olen vaadanud youtube-s videosid selle turbiini vea kohta. Seal on näha, et kui sõidad püsikiirusega siis pöörded kõiguvad. Mul siis ei kõigu, küll aga kui lasta vabahoo peale, siis hakkavad kõikuma. Vajutan gaasipedaali on kõik korras. Kui lasta 100km/h pealt gaasipedaal vabaks, siis hakkab üles alla kõikuma. Millest see võib olla ?
Kasutaja avatar
maarekl
Huviline
Postitusi: 1302
Liitunud: 18.08.2006 14:15 58
Asukoht: Voru

Re: E60 pöörded kõiguvad.

Postitus Postitas maarekl »

Küsiks sii teemas, et enda autol oli ka vigades RPM regulator. Kus see on, õigmin millest see tingitud. mul kõiguvad pöörded kogu aeg. Käigukasti viga see pole. ei saa hästi inglise keelest ka aru, kusagilt lugesin et võib pihusti viga olla.
Ajut1
Huviline
Postitusi: 114
Liitunud: 16.08.2013 17:53 35
Peamine sõiduk: bmw e60

Re: E60 pöörded kõiguvad.

Postitus Postitas Ajut1 »

Eile käis auto korralises hoolduses um-is ja sealt ütlesid peale diagnostika tegemist,et pöörete kõikumine vigasest turbiinist samas need kes diagnostiga tegelevad väidavad seda,et otse turbiinile ei saa sellist asja teha,näitab kas tuleb pinget v mitte ja sealt edasi ainult puhas oletamine või suured kogemused selles vallas.
Vasta