Mure e60 ekraaniga.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Lehispuu1
Huviline
Postitusi: 1
Liitunud: 18.05.2013 15:46 41
Peamine sõiduk: BMW 530d

Mure e60 ekraaniga.

Postitus Postitas Lehispuu1 »

Mure siis selline, paar nädalat tagasi ekraan vilkus.. Pilt kadus eest ja mõne aja pärast tuli tagasi .. Pikka aega enam seda probleemi polnud , aga täna hakkas uuesti pihta ja seda eriti tihedasti. Milles võib probleem olla ?
bmw e60 :)
Huviline
Postitusi: 748
Liitunud: 28.04.2012 20:44 55
Peamine sõiduk: BMW E60
Asukoht: Tallinn/Järvamaa

Re: Mure e60 ekraaniga.

Postitus Postitas bmw e60 :) »

Lehispuu1 kirjutas:Mure siis selline, paar nädalat tagasi ekraan vilkus.. Pilt kadus eest ja mõne aja pärast tuli tagasi .. Pikka aega enam seda probleemi polnud , aga täna hakkas uuesti pihta ja seda eriti tihedasti. Milles võib probleem olla ?
Arvan, et audio/video moodul. Kuna sõbra e61 oli sama seis. Aga kui ta sul lihtsalt vilgub, siis praegu raske diagnoosida viga, isegi diganostikul ma arvan. Üks hetk peaks lihtsalt ekraan kotti minema ja ei tööta ei raadio ega makk ise. Aga see moodul kasutatuna ei tohiks palju kah maksta, mäletan, et Carway.ee bmw lammutuses tahtsid saada mooduli eest 200.- aga kui leida keegi kellelt käest kätte saada, peaks vast 100.- hakkama saama.
Kasutaja avatar
Zimbo
Huviline
Postitusi: 220
Liitunud: 24.07.2007 09:44 32
Asukoht: Jõhvi

Re: Mure e60 ekraaniga.

Postitus Postitas Zimbo »

Samuti võib kahtlustada CCC moodulit, mis on juba kõvasti kopsakam summa :(
Endal sama jama praegu kaelas.
E60 525d 05a. Shadowline
Fixˇ
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 17.12.2008 19:08 22

Re: Mure e60 ekraaniga.

Postitus Postitas Fixˇ »

Minu sümptomid osaliselt kattuvad. Ekraan pime või vilgub, hetkeks viskab bmw kirja ette. Harvem jookseb avakuvani kuid siis menüüs toimetada ei saa. Mõnel korral hakkab raadio mängima aga helitugevust ja kanalit vahetada ei saa, raadio jääb mängima kui võti juba eest võetud ja uksed lukus. Aja möödudes lülitab välja.
Kasutaja avatar
AndreKin
Huviline
Postitusi: 129
Liitunud: 07.04.2010 22:49 50
Peamine sõiduk: e61 530d
Asukoht: võru

Re: Mure e60 ekraaniga.

Postitus Postitas AndreKin »

Fixˇ kirjutas:Minu sümptomid osaliselt kattuvad. Ekraan pime või vilgub, hetkeks viskab bmw kirja ette. Harvem jookseb avakuvani kuid siis menüüs toimetada ei saa. Mõnel korral hakkab raadio mängima aga helitugevust ja kanalit vahetada ei saa, raadio jääb mängima kui võti juba eest võetud ja uksed lukus. Aja möödudes lülitab välja.
täpselt samad sümptomid on mul praegu. Kust ja kuidas probleemile lahenduse said?
Vasta