sedaan E39 makk ei mängi

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
janka5
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 24.03.2013 15:53 17
Peamine sõiduk: BMW 525d

sedaan E39 makk ei mängi

Postitus Postitas janka5 »

Plaati välja ei anna, plokis AUDIO nupp ei reageeri, volume/sisselülitus ei toimi. Lihtsalt lampi jäi makk vait, tööle enam ei lähe ja hommikul ei läinud bemm ise ka enam, ööga oli aku tühjaks saanud... Varem sellist asja pole olnud.
BC/Clock ja telefoni nupud reageerivad ja nende andmeid kuvab. Teab keegi või oskab soovitada kuhu Tartus selle murega minna, et keegi üle vaataks?
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7837
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: sedaan E39 makk ei mängi

Postitus Postitas arnis »

Lahenda "ööga sai aku tühjaks" probleem ENNE kui lahendad raadiot.
Olgu tegu telefoniga, kliima siiliga või naviseadmega...
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
janka5
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 24.03.2013 15:53 17
Peamine sõiduk: BMW 525d

Re: sedaan E39 makk ei mängi

Postitus Postitas janka5 »

hommikul sai aku täis laetud ja kõik ok, makk aga ikka ei mängi. kuna varem pole sellist asja olnud et hommikul auto tööle ei lähe ja eelneval õhtul oli see maki jama siis kas pole loogiline et need kaks asja omavahel seoses? enne lõpetas makk mängimise kui aku tühjaks sai nii et makk tekitas aku probleemi mitte vastupidi. aku, mis on vähem kui pool aastat vana,ma võin täis laadida, aga tühjaks saab ta ikka nii kaua kuni see maki jama on. või millest ma valesti olen aru saanud
enn1
Huviline
Postitusi: 1872
Liitunud: 20.12.2007 11:32 36
Asukoht: Tartu

Re: sedaan E39 makk ei mängi

Postitus Postitas enn1 »

ühenda raadio lahti, saad ööga teada, kas on selle probleem, või mitte...
janka5
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 24.03.2013 15:53 17
Peamine sõiduk: BMW 525d

Re: sedaan E39 makk ei mängi

Postitus Postitas janka5 »

võtsin ööseks aku tagant, hommikul klemmid uuesti peale ja makk hakkas tööle. eks näha ole, kui kauaks, aga praegu piirdus sellega
Vasta