E60 ei käivitu enam

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
BemmiKätu
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 14.08.2014 22:39 54
Peamine sõiduk: BMW 530D

E60 ei käivitu enam

Postitus Postitas BemmiKätu »

Lugu siis selline, et eile õhtul töölt tulles auto esimese käivitamise peale ei käivitunud, teisega käivitus, käisin poes ja probleemi enam käivitamisega polnud. Täna hommikul läks jälle alles teise käivitamisega tööle, siis seisis pärast sõitu auto paar tundi oli jälle sama nali, sõitsin oma otsa siis jälle ära ja 3 tundi hiljem enam auto käima ei läinud... lubas lubas, aga ei midagi. Sai siis krokodillid pandud külge, aga ikka käima ei saanud, siis enam ei lubanud kaaa. Sai siis treila kutsutud ja auto koju toodud. Laupäeval panen aku päevaks laadima ja vaatan mis siis saab... aga äkki on kellelgi siin sarnast olukorda olnud ja mis oli viga või võib viga olla? Ps. Kütet on kolmveerand paaki :D elukaaslane kahtlustab kõrgsurvepumpa...
diselist
Huviline
Postitusi: 188
Liitunud: 04.09.2011 17:17 28
Asukoht: järvamaa

Re: E60 ei käivitu enam

Postitus Postitas diselist »

Sa ütle oma elukaaslasele et nii kahtlustada enam ei saa nagu vanasti kus autol oli kõrgsurvepump ja pihustid,ning sellest aitas et auto töötaks.Sellel autol on rohkem neid pumpasi mis kütust pumpavad.Paagipump-põhjaalune pump-craili pump.Esimene asi on diagnostika kaabel taha ja vaadata mis vigu on.Ütleme nii et mingi kilometraazi juures on need e 60d ühed parajad õnnetused.
E60
patrik
Huviline
Postitusi: 4595
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: E60 ei käivitu enam

Postitus Postitas patrik »

530d kõrgsurvepumpa pole mõtet üldiselt kahtlustada, pigem kontrollida eelsurve ja pihustid.
Starteriga akut ei ole mõtet tühjaks käiata. Kui 10 sekundi jooksul ei käivitu, pigem loobu, muidu lisad remondirahale starterivahetuse kah juurde.
Käiasid aku tühjaks?
Aku vahetusel tuled see muide valida vastavalt sellele, mis on sisse programmeeritud ning korrektselt registreerida, muidu võid ilma jääda näiteks multimeediast.
E60 ei ole e39 millega võiks eksperimenteerida, läheb kulukaks. Otsi pädev remontija, põlveotsamehed unusta kohe.
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
patrik
Huviline
Postitusi: 4595
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: E60 ei käivitu enam

Postitus Postitas patrik »

Siis kui ma seda kirjutasin, eelmist posti polnud. Elav näide sellest et kindlasti pöörduda spetsialisti juurde


diselist kirjutas:Sellel autol on rohkem neid pumpasi mis kütust pumpavad.Paagipump-põhjaalune pump-craili pump.

E60 ei ole e39, tee realoem lahti ja võrdle küttesüsteeme.
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
diselist
Huviline
Postitusi: 188
Liitunud: 04.09.2011 17:17 28
Asukoht: järvamaa

Re: E60 ei käivitu enam

Postitus Postitas diselist »

Ma ei olegi spetsialist,soovitan spetsialisti.Sa ise ka ei ole kõik võimas,minu E60 530d-l Sa tossamist ära ei saanudki.Müüsin raisa maha sellisena. 535 210kw on probleemivaba olnud.
E60
patrik
Huviline
Postitusi: 4595
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: E60 ei käivitu enam

Postitus Postitas patrik »

Ka parima spetsi käed on sageli seotud kliendi eelarvega.
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
diselist
Huviline
Postitusi: 188
Liitunud: 04.09.2011 17:17 28
Asukoht: järvamaa

Re: E60 ei käivitu enam

Postitus Postitas diselist »

Minu kohta see viimane lause ei käi,sellega ei saanud ka esindus hakkama,Sinu rahustuseks Patric.Soft oli vigane (kas oli chipitud või t..a teab mis),uut softi millegi pärast ka panna ei saanud.
E60
Vasta