Mure mitte käivituv mootor, autoks bmw e28 2.4 td!

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
kristo12
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 15.04.2015 23:15 32
Peamine sõiduk: bnw e28 2.4 td
Telefon: 56847487

Mure mitte käivituv mootor, autoks bmw e28 2.4 td!

Postitus Postitas kristo12 »

Juhtus siis nii et sai soetatud endale e28 kuna mootor oli õline sai see pestud, vahetatud plokikaane tihend ja samuti ka klapikambrikaane, süütenurk ja kõik sai surnud seisu pandud ja lahti võetud, täna siis panin auto kokku ja proovisin käivitada eimidagi, ketrab ainult tühja, kapoti alt tuleb sellist nagu diisli auru, nagu oleks kütus rikas või tuleks liigapalju peale, ehk oskab keegi mingit nõu näpu näiteid jagada! Tänud :)
Kasutaja avatar
h.m.m
Huviline
Postitusi: 518
Liitunud: 22.09.2013 17:31 49

Re: Mure mitte käivituv mootor, autoks bmw e28 2.4 td!

Postitus Postitas h.m.m »

Mootori lukustasid ikka surnud seisu selleks ette nähtud kohast ?
Kui kõik koos oli siis esimese silindri nukad olid ikka paralleelselt mootoriga ?
Ketipinguti ikka panid lukku selleks ettenähtud kohast ja pärast kui koos oli lasid lukust lahti ?

Kõrgsurvepumba pihustivoolikud said ikka õiges järjekorras?

Kapotialt ei tohi mingit disla auru sul tulla, arvatavasti oled lohakalt teinud tööd ja midagi on lahti jäänud.
Kasutaja avatar
ennokas
Huviline
Postitusi: 109
Liitunud: 13.12.2011 11:16 09
Peamine sõiduk: Bmw 525tds
Telefon: 56304358
Asukoht: Pärnu

Re: Mure mitte käivituv mootor, autoks bmw e28 2.4 td!

Postitus Postitas ennokas »

2.4td mootor on ju rihmaga.

Pilt

Ehk sellest pildist on natuke kasu.
Enda omal ma olen teinud nii, et väntvõlli märgi ajan paika, siis starteri all on üks auk, kuhu saad panna M8 polt? sisse, et ära lukustaks väntvõlli. Pumbale käib samamoodi polt sisse. Nukkvõlli paika panekuks on mingi spets rakis, selle järgi saad nukkvõlli paika. Mul on kunagi keegi kaanele ja nukarattale märgi peale teind.

terv, Andres
Viimati muutis ennokas, 22.04.2015 00:15 31, muudetud 1 kord kokku.
Vasta