E39 anduri pistik

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
lodjak
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 15.01.2017 11:17 53
Peamine sõiduk: BMW 525D
Telefon: 58373477

E39 anduri pistik

Postitus Postitas lodjak »

Tere!
Mul olid probleemid 525d touring 2001 aasta kõrguse anduritega. Sai lastud paigaldada uued andurid, uued anduri liikumisvardad ning üks õhkpadi. Lisaks oli viga saanud ka tagumine kõrvalistuja poolne anduri pistik. Ma olen üritanud seda pistikut lammutustest taga ajada , aga kõikidel pistikutel on 3 juhtmeotsa, 3 pini. Nii nagu minu vasakpoolse anduri pistikul. parempoolsel pistikul on aga 6 juhtmeotsa. Kataloogidest vaadates seda ei näe mitu ühendust pistiku sees on. Samas anduritel on tegelikult 6 pin ga ühendus küll. Sooviks teada,kas keegi on vahetanud neid pistikuid ja seisnud sama probleemi ees. Kõik nõuanded ja pakkumised, kui kellelgi leidub sellist pistikut, on oodatud.
Ette tänades
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5357
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: E39 anduri pistik

Postitus Postitas ooDDoo »

Parempoolsel on 6 otsa sellepärast et 3 on kõrgusanduri omad ja 3 on tulede regullile. Need millel manuaalne tulede regull nendel on ka parempoolsel 3 klemmi.

õhkvedrustuse andur
kollane musta triibuga läheb pin 2 sinna tuleb mass ehc moodulist pin 5
kollane halli triibuga läheb pin 3 sinna tuleb toide 5v ehc moodulist pin 7
kollane pruuni triibuga läheb pin 6 sealt läheb anduri signaal ehc moodulisse pin 2
tulede andur
must valge triibuga läheb pin 1 sealt tuleb anduri mass lwr moodulist pin 7
must rohelise triibuga läheb pin 4 sealt läheb anduri signaal lwr moodulisse pin20
must halli triibuga läheb pin 5 sealt tuleb toide t15 lwr moodulist
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
lodjak
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 15.01.2017 11:17 53
Peamine sõiduk: BMW 525D
Telefon: 58373477

Re: E39 anduri pistik

Postitus Postitas lodjak »

Tänud väga põhjaliku seletuse eest. Sain UM-st lõpuks ka kaabliparandus komplekti ära tellitud.
Vasta