Mured e39 528i atm.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Elari177
Huviline
Postitusi: 28
Liitunud: 25.01.2018 21:52 55

Mured e39 528i atm.

Postitus Postitas Elari177 »

Tere.

Kuna siit väga head nöu saanud, siis küsin veel :)
Auto sai kuuma. Termostaadi korpus andis otsad. Kuna olin maal veel see aeg, siis ei saanud uut jubinat ja parandasin keemilise metalliga. Jäi pidama, aga vahele ei saanud hermeetilist ja tosooli tuli vahelt natuke. Öhutasin ka muidugi. Sain söita ala 4km ja kiskus jälle tempi üles. Proovisin veel öhutada. Surve oli korralik sees. Söites oli ka mingi krigin.
Radikas oli juhi poolt ülevalt kuum, alt ja kunde poolt jahe. "REST" töötas ja puhus sooja. Mõlemad suured lödvikud pehmed. Tosool oli puhas, kork puhas.
Küsimus siis: kas pean vahetama ka äkki veepumba? Radika? Korpuse ja termostaadi vahetan ära.

Teine mure.
Mul atm kast. Kolmas käik undab millegi pärast. 1,2,4,5 normaalsed ja vaiksed. Käike vahetab sujuvalt.
Karterituulutus vahetatud.

Kolmas:

Vahepeal sai aku küljest vöetud ja laetuf, tagasi pannes jättis klotsitule(?) pölema. Söitsin ja mingit vahet ei märganud. Sai uuesti aku maha kistud ja laetud ja tagasi pandud. Tuld polnud enam. Kas anduri viga?

Neljas:

Comfort sisu. Körvalistujapoolset istet näppida, siis lööb istmekaitsme läbi. Juhtmed?

Kuna auto maal (200km ja poed kaugel), siis ostaks vajalikud asjad linnast ära.

Ette tänades,
Elari!
Kasutaja avatar
Elari177
Huviline
Postitusi: 28
Liitunud: 25.01.2018 21:52 55

Re: Mured e39 528i atm.

Postitus Postitas Elari177 »

Teine ja neljas mure lahendamata :(
kellelgi ideid?

Ja üks küsimus veel. Sooviks nahksisu sisse. Manuaalset. Pean ma ringi tegema midagi või kuidas?
Vasta