E60 PDC

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Frenzi
Huviline
Postitusi: 576
Liitunud: 02.04.2016 21:28 47
Peamine sõiduk: M5

E60 PDC

Postitus Postitas Frenzi »

E60 pdc läks lolliks eile. Näitas garaazist välja tagurdades ees, et olen vastu takistust sõitmas ja taga samuti ja siis järsku oli vaikus ja lõi pdc tule vilkuma.
INPA mul kahjuks saksakeelne ja näitab kahte veakoodi:
fehlerort: wandlerfehler VML
fehlerort: wandlerleitungen VL

Vaatasin nagu googlest ka, aga miskit asjalikku ei leidnud. Kas võib olla viga pagasnikus olevas moodulis? Keegi kindlasti kokku puutunud.
Voldemar525
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 23.08.2018 23:51 23
Peamine sõiduk: Bmw 320
Telefon: 56097294
Asukoht: Järvamaa, Koeru
Kontakt:

Re: E60 PDC

Postitus Postitas Voldemar525 »

Mina esimese asjana soovitaks vaadata oma moodul üle.

Sensori veakoodi kaotamiseks, eemaldaga ülemine pistik, ning ühenda uuesti arvuti autoga ära, ning vaata mis veakoodi siis ette lööb. Kui sa saada täiendavaid veakoode, mille veateade sisaldab sensori "Inverterit", mille olete välja võtnud, on auto ees olevad sensorid teil korras. Kontrollides tagumisi sensoreid, tuleb samamoodi teha, ehk eemaldada kõige alumine pistik, ning ühenda uuesti arvuti autoga ära, ning vaata mis veakoodi siis ette lööb. Kui sa saad täiendavaid veakoode, mille veateade sisaldab sensori "Inverterit", mille olete välja võtnud, on auto taga olevad sensorid teil korras. Kui te ei saa veakoode, nimega "Inverter", siis on teie moodul kas kruvitud või anduri asendis 1. Ma ei kindel kuidas seda määrata, aga seda ei saanud teha Carlyga, ehk diagnostikaga.

NB: Vaata ka oma sensori pistikud üles, mis on sul stange küljes.
Asi pole autos, vaid kes selle roolis on!
Kasutaja avatar
Frenzi
Huviline
Postitusi: 576
Liitunud: 02.04.2016 21:28 47
Peamine sõiduk: M5

Re: E60 PDC

Postitus Postitas Frenzi »

Täna vahepeal hakkas PDC tööle ja töötas kuni järgmise käivituseni. Vaatan homme mooduli üle.
mike1
Huviline
Postitusi: 708
Liitunud: 15.09.2003 15:04 12
Telefon: 56052094

Re: E60 PDC

Postitus Postitas mike1 »

Eelnev nõuanne on kuskilt google translate abil tõlgitud? Kruvitud moodul ja asendis üks? Reaalseid andurite kaugusi vaata ja veakoode lase kellelgi lugeda, kes sisust aru ka saab. Tallinnas aitan.
56052094
Kasutaja avatar
allstarz
Huviline
Postitusi: 405
Liitunud: 15.02.2010 14:05 34
Peamine sõiduk: BMW E61
Asukoht: Tallinn

Re: E60 PDC

Postitus Postitas allstarz »

VML on ees X0XX ja VL on ees 0XXX ( 0 tähendab siis andurit ). Kui 1 andur annab juba viga siis ei tööta kogu süsteem.
Vasta