E39 armatuuris viga 99a

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Elvis525TDS
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 27.08.2005 23:07 09
Asukoht: Tallinn

E39 armatuuris viga 99a

Postitus Postitas Elvis525TDS »

Sai vahetatud ära tagumised tuled(uuema tüübi tuled sai pandud), kuid armatuuris näitab viga, mis selle võib põhjustada ja mida tegema peaks? Äkki kellelgi on olnud midagi analoogset :cry: Ja samas suunatulede sisselülitamisel kord näitab suundasid ilusti(kõik pirnid põlevad), kord liiga kiirete intervallidega, milles probleem?
Alati truu BMW millega olen kindlalt teel :)
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Sul on nüüd ilmselt LED tagatuled. Kas nad vilkuma ei hakanud? Heigosan vist just tegeles sellega siin. Tulemoodul vaja ümber kodeerida või facelifti oma vastu vahetada. Viimasel juhul tekivad läbisõidu salvestamise probleemid.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
heigosan
Huviline
Postitusi: 495
Liitunud: 16.11.2003 23:45 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas heigosan »

Ise panin omale facelift tulemooduli ja sellega mure lahenes.Muidugi on olemas ka mingid Hella blokid mis sinna tulede vahele pannakse ja see pidi ka aitama.Aga ei leidnud neid kusagilt mõistliku hinnaga.
Ja facelifti tulemoodul peab olema uus,vana ümber kodeerida ei saa :mad:
E34 M5
Elvis525TDS
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 27.08.2005 23:07 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Elvis525TDS »

vilkuma ei hakanud, kõik toimib ilusti, ainult vahepeal suunad lollitavad. Kas ma pean tõesti sinna juurde ostma veel facelift tulemooduli, et asi hakkaks funkama? Ja mis see maksab? Arvasin, ise et auto tahab mingit uut inffi saada või siis seadistust
Alati truu BMW millega olen kindlalt teel :)
heigosan
Huviline
Postitusi: 495
Liitunud: 16.11.2003 23:45 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas heigosan »

Facelift tuledemoodul maksab u 5000 eeku.Kui sa seda moodulit ei pane siis tagatuled hakkavad vlikuma kui sul tuled maha keeratud,suunatuled vahest kiiremini vilkuma,kombis põleb et tagatuled ei põle ja sada häda veel :D
E34 M5
Elvis525TDS
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 27.08.2005 23:07 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Elvis525TDS »

aga ma teiselt autolt võtsin need tuled ja seal töötasid kõik asjad korralikult. Järelikult pean hakkama teiselt autolt veel mingeid asju otsima, et need ka omale külge panna. Aga kust kohast otsimist alustada? :|
Alati truu BMW millega olen kindlalt teel :)
heigosan
Huviline
Postitusi: 495
Liitunud: 16.11.2003 23:45 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas heigosan »

Mis aasta auto oli kust võtsid???
Selle auto lambimoodul ei sobi sulle,kuna lambimoodul kodeeritakse sinu auto kerenumbri järgi ära ja ühegi teise oma ei sobi!
Lahedus on UUS lambimoodul või Hella tulede vaheblokid!
E34 M5
Elvis525TDS
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 27.08.2005 23:07 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Elvis525TDS »

teine auto oli 97 aasta oma :| kumb variant siis odavam tuleb? Ja oled asjas 100% kindel?
Alati truu BMW millega olen kindlalt teel :)
heigosan
Huviline
Postitusi: 495
Liitunud: 16.11.2003 23:45 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas heigosan »

Elvis525TDS kirjutas:teine auto oli 97 aasta oma :| kumb variant siis odavam tuleb? Ja oled asjas 100% kindel?
Jah 100% asjas kindel...endal sama tee läbitud...need blokid on vast odavamad aga nende kättesaadavusega on probleeme,keegi ei taha neid ima tuledeta müüa. . .
E34 M5
Elvis525TDS
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 27.08.2005 23:07 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Elvis525TDS »

ja need vanad siis ei sobi nagu ma aru sain? Uh oli seda õnnetust veel kaela vaja :lol:
Alati truu BMW millega olen kindlalt teel :)
Pirx
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 16.03.2006 18:00 09
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Pirx »

Elvis525TDS kirjutas:ja need vanad siis ei sobi nagu ma aru sain? Uh oli seda õnnetust veel kaela vaja :lol:
Sinu veale on lihtne rohi.Mul oli täpselt sama jama.Tuleb lihtsalt vanad otsad alles jätta, nii et sinna jääksid väljaspool tagatuld põlema pirnid/takistid. Need panevad ka kompuutris veatuled kustu.Keeruline siin seda seletada, kui sul on huvi siis helista 528 6210 ja ma püüan sulle selle selgeks teha, võin ka oma auto peal näidata.
BMW 525 td E39
Elvis525TDS
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 27.08.2005 23:07 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Elvis525TDS »

Tänud Sulle, tuleb siis see variant järgi proovida, kuid auto tuleb Eesti alles Aprilli kekspaiku, nii, et siis hakkame aretama, aga kui hakkama ei saa, siis võtan Sinuga ühendust, tänud!!! Aga kas esimeste rõngastulede kohta on ka rohi olemas? Need ka põlevad :lol:
Alati truu BMW millega olen kindlalt teel :)
Pirx
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 16.03.2006 18:00 09
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Pirx »

Elvis525TDS kirjutas:Tänud Sulle, tuleb siis see variant järgi proovida, kuid auto tuleb Eesti alles Aprilli kekspaiku, nii, et siis hakkame aretama, aga kui hakkama ei saa, siis võtan Sinuga ühendust, tänud!!! Aga kas esimeste rõngastulede kohta on ka rohi olemas? Need ka põlevad :lol:
Põhimõtteliselt tuleb tagumistel tuledel jätta põlema kaks vanat tagumist tuledepirni ühel pool ja 2 teisel pool. Ja ees tuleb jätta alles parktule pirn.Pirnid võib asendada takistitega- see petab kompuutri ära. Minul isiklikult on nii tehtud ja kõik toimib. Kusjuures kui üks nendest tagumistest pirnidest läbi läks, andis kompuuter vea ja suunatuli hakkas jumpsima- nii et täpselt sama jama mis sul.
BMW 525 td E39
Vasta